Архів новин за 7.10.2008

До 1/4 фіналу мега-проекту «Танці на льоду» залишилося близько трьох тижнів

Цей час пари-учасники проекту витрачають на пошук ідей для своїх майбутніх виступів, відпрацьовують техніку складних елементів фігурного катання та підтримки партнера. Про пару №1, яку врятували покупці торговельно-розважально центру «Екватор» за допомогою чеків, – наш наступний матеріал.

7 жовтня 2008, 15:00

Своїх поціновувачів сьогодні зустрічала і виставка художника-графіка Андрія Науменка

У свої неповні двадцять один за його плечима - вже не одна експозиція.

7 жовтня 2008, 15:00

Вже традиційно восени у Полтавському педагогічному університеті проходить виставка «Усі барви осені – тобі, моя Полтаво!»

Її організатори – викладачі і студенти природничого факультету університету – присвятили свої експонати рідному місту.

7 жовтня 2008, 15:00

Учні полтавської гімназії №17 не тільки вивчають вірші, а й самі залюбки їх пишуть

Уже третю збірку творів школярів і вчителів випустили до 15-ліття закладу. На її презентацію запросили і нашу знімальну групу.

7 жовтня 2008, 15:00

У Полтаві з'явився новий книжковий магазин

Відкрився він у приміщенні обласної споживчої спілки. Найбільше купують полтавці дитячу, методичну літературу і словники, говорять продавці. А 80 відсотків продукції, яку пропонують у магазині, - це українська література.

7 жовтня 2008, 15:00

У Полтаві з'явився осередок Всеукраїнської громадської організації Демократична спілка студентів «Студентська платформа»

Її перше засідання пройшло в шахово-шашковому клубі спортивного комплексу «Юність». Про те, що обіцяє новостворена організація у допомозі студентам, дізнавався В'ячеслав Джиган.

7 жовтня 2008, 15:00

У 1708 році під кінець вересня поблизу села Лєсная у Бєларусі пройшла, як стверджують історики, одна з доленосних битв Північної війни

Як окреслив її Петро Перший, ця баталія стала матір'ю Полтавської битви. У минулу неділю тут пройшли урочисті заходи з приводу 300-річчя цих подій. Побувала у сусідній державі і полтавська делегація.

7 жовтня 2008, 15:00

На сьогодні санітарно-епідеміологічна ситуація в місті стабільна, спалахів інфекцій не зафіксовано, але їх традиційно очікують наприкінці жовтня

Медики неодноразово зазначали, що вірус стрімко мутує і кожного року лабораторії всього світу створюють вакцини проти нових різновидів. Україна з року в рік закупляє чужі розробки або намагається боротися власними силами, наприклад, за допомогою народної медицини, що не завжди є дієвим. Про те, з чим зустрічає мутуючий вірус Полтавщина, знає Крістіна Криженко.

7 жовтня 2008, 15:00

Через будівництво а ще – погодні умови школярам 9-ої гімназії незручно діставатися до навчального закладу

Про це батьки учнів поскаржилися представникам міської влади. Останні виїхали на місце та, поспілкувавшись із забудовниками, дійшли до компромісного рішення.

7 жовтня 2008, 15:00

У Верховній Раді України під егідою віце-спікера Парламенту Миколи Томенка відбулася нарада

Тема - розвиток спортивної інфраструктури. На засіданні була представлена і делегація із Полтави, до складу якої увійшов секретар міської ради Олександр Козуб та керівник прес-служби Віктор Кікоть.

7 жовтня 2008, 15:00