Архів новин за 6.10.2008

Продовжуються напружені тренування в учасників мега-шоу «Танці на льоду», 1/4 фіналу якого пройде традиційно в торговельно-розважальному центрі «Екватор»

Про пару, яка нині в загальному заліку показових виступів посідає перше місце, – наш наступний матеріал.

6 жовтня 2008, 15:00

Днями виповниться 25 років з того часу, як відомий педагог з вокалу Володимир Путько почав навчати молодь Полтавського музичного училища імені Миколи Лисенка

Його учнів – знатні солісти оперних сцен Москви, Києва та Берліна. Про те, кого наразі тренує відомий вокаліст, – В'ячеслав Джиган далі.

6 жовтня 2008, 15:00

Олександра Федосова, полтавська скрипалька, яка на кілька днів завітала до Полтави, представила власну концертну програму

Послухати її до Музичного училища імені Лисенка прийшли цінителі таланту юної віртуозки та президентської стипендіатки.

6 жовтня 2008, 15:00

За 9 місяців поточного року в Полтаві сталося 20 дорожньо-транспортних пригод, в яких травмувалися діти

Така ситуація викликає занепокоєння як у громадськості, так і в Державтоінспекції. Остання з початку навчального року проводить багато профілактичних заходів, покликаних зменшити та не допустити ДТП за участю неповнолітніх.

6 жовтня 2008, 15:00

Відділ кримінальної міліції у справах дітей головного управління МВС України в Полтавській області проводить широку профілактичну діяльність серед підлітків, які вже сьогодні мають проблеми із законом

Постійно організовують лекції та бесіди, футбольні турніри. Цього разу зустріч провели із курсантами, які готуються стати міліціонерами.

6 жовтня 2008, 15:00

В Україні прогнозують ріст безробіття

Таку думку висловлюють представники Національного форуму профсоюзів України. Світова фінансова криза уже впливає на будівельну, металургійну, химічну та банківську галузі української економіки. Спеціалісти говорять: у них вже спостерігається зниження виробничих показників і, як наслідок, – звільнення працівників. У серпні цього року рівень безробіття в єврозоні склав 7,5%. Найбільше безробітніх у Нідерландах і Данії, найменше – в Іспанії та Словаччині. Чи багато полтавців нині шукають роботу і кому найважче її знайти, з'ясовували наші кореспонденти.

6 жовтня 2008, 15:00

З'явилися перші результати розслідування щодо розкрадання ліфтового господарства

Правоохоронці затримали чоловіка, якого спіймали просто на «гарячому». Про це повідомили під час апаратної наради, яка відбулася у міськвиконкомі. Проте у місті ліфтові котушки розграбовують кілька осіб чи груп людей, наголосили представники міліції, а тому слідство триває.

6 жовтня 2008, 15:00