Архів новин за 4.10.2008

10 пар, які увійшли до 1/4 фіналу мега-проекту «Танці на льоду», активно готуються до нових випробувань

Про пару, яка нині посідає 2-ге місце в загальному заліку змагань, – матеріал наших кореспондентів.

4 жовтня 2008, 15:00

Підсумки виставки дитячих малюнків під назвою «Я люблю Україну» підбили сьогодні у Ляльковому театрі, де вона й проходила

Організатором конкурсу став Єдиний Центр за ініціативи благодійного фонду «ЛІРОС». А от кращі роботи повезуть до Києва, запевнили організатори.

4 жовтня 2008, 15:00

Чотирьох працівників Турбомеханічного заводу затримали правоохоронні органи за розкрадання майна підприємства

Останнє зловмисники збували як на території Полтавської області, так і за її межами. Наразі відносно чоловіків порушено кримінальну справу.

4 жовтня 2008, 15:00

На одній з центральних вулиць Полтави 3-го жовтня в результаті дорожньо-транспортної пригоди загинув підліток

Шестикласник однієї з міських шкіл перебігав проїжджу частину, на якій його збив позашляховик.

4 жовтня 2008, 15:00

5-го жовтня в Україні відзначають головне педагогічне свято - День вчителя

Яким повинен бути сучасний педагог, що виховує нове розумне покоління, в одного з провідних українських філологів, полтавця Миколи Степаненка дізнавався В'ячеслав Джиган.

4 жовтня 2008, 15:00

Питання моралі, відповідального батьківства і свідомого здорового способу життя не раз піднімала на зустрічах заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко

Як результат відсутності вищезазначеного - діти, які не мають найважливішого, - здоров'я і сім'ї. Можна почути: сім'я робить все для дитини, потім вже йде мова про допомогу держави. Але для деяких дітей сім'я - це сама держава. Про планову поїздку заступника облдержадміністрації до обласних закладів освіти детальніше - у нашому наступному сюжеті.

4 жовтня 2008, 15:00

Погодні умови нині сприяють появі грибів

Саме тому люди нині масово їх збирають, хоча досить часто не відрізняють їстівні від неїстівних. Вже є 6 постраждалих від власної необізнаності.

4 жовтня 2008, 15:00

За рядянських часів до нас міцно прикріпилося слово «суботник»

Пройшло більше півстоліття, а ми не прибираємо, а проводимо суботники. І привід для цього нині відповідний - підготовка до святкування 300-річчя Полтавської битви. Громадська організація, комунальники міста на чолі з заступником міського голови Олександром Русіним сьогодні займалися благоустроєм території командного пункту Петра І.

4 жовтня 2008, 15:00

Підприємство «Полтаватеплоенерго» могло не отримати лімітів газу, відтак, початок опалювального сезону також опинився під загрозою

У ситуацію втрутилася Полтавська міська рада, вона й звернулася з позовом до суду. Процес завершився на користь останньої.

4 жовтня 2008, 15:00