Архів новин за 3.10.2008

Став відомим номер пари мега-проетку «Танці на льоду», яку за допомогою чеків врятували покупці торговельно-розважального центру «Екватор»

Віднині до активних тренувань та змагань в 1/4 фіналу проекту долучається і пара №1.

3 жовтня 2008, 15:00

У Київському районі міста Полтави сталося убивство

Правоохоронці знайшли тіло жінки на узбіччі дороги. Проводячи розслідування, з'ясували, що злочинцем виявився 18-річний син загиблої.

3 жовтня 2008, 15:00

Медична політика стає на шлях змін і прагнення заслужено носити звання европейської

Напередодні експерти Проекту Європейського Союзу «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» здійснили планову поїздку до Полтави. За основними темами обговорення спостерігали Крістіна Криженко і Сергій Бовтік.

3 жовтня 2008, 15:00

Студенти вищих навчальних закладів – проти депутатів обласної ради

Протистояння відбулося сьогодні, але суто спортивне. У футбол, волейбол і теніс нинішні депутати грали із майбутніми – учнями спеціальної школи. За спортивними баталіями і не тільки спостерігали на базі навчально-оздоровчого комплексу «Ворскла» у Вакуленцях Інна Безугла та Сергій Сепітий.

3 жовтня 2008, 15:00

Розмір пенсій з 1-го жовтня підвищився відповідно до реалізації закону України про Державний бюджет на 2008 рік

Підставою для нинішнього підвищення послужила зміна вартості одного року трудового стажу. Раніше ж підвищення пенсій залежало від зміни рівня прожиткового мінімуму.

3 жовтня 2008, 15:00

Суттєвий крок до зменшення собівартості житла - так називають представники міської влади відкриття у Полтаві нового підприємства - товариства з обмеженою відповідальністю «Полтавабетон»

Завдяки новим технологіям виробництва кубометр бетону коштуватиме на 100-150 гривень дешеве, що позитивно вплине на собівартість збудованої площі.

3 жовтня 2008, 15:00

Ситуація навколо приміщення обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного стала об'єктом обговорення під час засідання круглого столу в обласній державній адміністрації

Представники громадських організацій, засобів масової інформації, обласної та міської влад намагались знайти відповіді на питання, де поділося після дій державної виконавчої служби майно дитячого закладу і що з бібліотекою робити далі.

3 жовтня 2008, 15:00

Початок опалювального сезону міг опинитися під загрозою, констатують представники міської влади

За допомогою у вирішенні цього питання навіть довелося звернутися до суду. Про результат, який зрештою очікує на полтавців, – наш наступний матеріал.

3 жовтня 2008, 15:00