Архів новин за 9.01.2008

«А ну мо хлопці та дівчата» – під такою назвою сьогодні пройшла спортивно-розважальна програма у клубі за місцем проживання «Блакитні блискавки»

Дві команди дівчаток та дві – хлопців з'ясовували, хто ж з них найспритніший. Без курйозів не обійшлося.

9 січня 2008, 15:00

Небезпечною називають ситуацію з пожежами працівники Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій Полтавської області

Лише за перші дні нового року в регіоні сталося 34 пожежі, в яких загинуло 6 осіб. В управлінні МНС занепокоєні таким станом речей, закликають полтавців бути обачними з вогнем та дотримуватися відповідних правил.

9 січня 2008, 15:00

Кількість виявлених мігрантів на території області минулого року зросла, у порівнянні з 2006-им, у два з половиною рази, а закордонних паспортів мешканцям регіону видали більше дванадцяти тисяч

Такі дані за 2007-ий рік наводить відділ у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в області.

9 січня 2008, 15:00

Пенсійним маніфестом називають спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України бюджет 2008-го року

На засіданні прес-клубу реформ, де обговорювали зміни у пенсійному забезпеченні, наші кореспонденти дізнавалися подробиці головного фінансового документу країни.

9 січня 2008, 15:00

Вкладники Ощадбанку СРСР зможуть отримувати свої вклади у розмірі до тисячі гривень з 11 січня

Як передає УНІАН, про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Тим часом нині триває реєстрація знецінених вкладів – відділення Ощадбанку штурмують бажаючі якомога швидше потрапити до реєстру. Така ситуація негативно впливає і на самих працівників Ощадного банку.

9 січня 2008, 15:00

Холодна погода, яка нині панує на більшості території України, негативно впливає на роботу ліфтів

У Полтаві в ніч з 7-го на 8-ме січня зупинилося 30 комунальних ліфтів, у більшості з них підмерзло мастило. За словами директора підприємства «Ремліфт», за останні 2 з половиною роки така ситуація трапилася вперше.

9 січня 2008, 15:00

Полтава поповнилася ще одним тролейбусом – комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» днями отримало нову машину

Більш модернізований у керуванні та з нововведеннями у салоні, транспортний засіб вже пройшов необхідні процедури і починає свою роботу на дорогах міста.

9 січня 2008, 15:00