Архів новин за 8.01.2008

7-го січня в Україні святкують Різдво

За традицiєю – це сiмейне свято. Час, коли родичi ходять один до одного в гостi, приносять дарунки, прощають старі образи. Різдво Христове належить до великих християнських свят, які церква відзначає особливо урочисто. За біблійними свідченнями, цього дня народився Син Божий – Ісус Христос.

8 січня 2008, 15:00

Одному з найдосвідченіших лікарів області Василю Малику виповнилося 60 років

З ювілеєм його вітали численні друзі та колеги, а міський голова Андрій Матковський вручив почесну відзнаку.

8 січня 2008, 15:00

Міністерство внутрішніх справ України з першого січня посилило контроль за наявністю у водіїв діючого договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспорт

Працівники ДАІ тепер мають право зупиняти авто, на лобовому склі якого відсутній інформаційний стікер (він видається разом зі страховим полісом), та штрафувати тих, в кого немає цього документу.

8 січня 2008, 15:00

Полтавщина – стабільна область: криміногенна ситуація тут не тільки контрольована, а й має тенденцію до зниження

На тлі, наприклад, Львівської області, де стається у середньому 15 нерозкритих тяжких злочинів за добу, на Полтавщині ж їх всього 2-3. Таке враження справив регіон на Михайла Цимбалюка, новопризначеного очільника Полтавської міліції.

8 січня 2008, 15:00

З 15 січня розрахунки за комунальними платежами будуть здійснюватися й через спеціально створений Єдиний інформаційно-розрахунковий центр

Сьогодні у міськвиконкомі презентували систему нових розрахунків, яка вже виправдала себе та успішно діє й в інших обласних центрах країни.

8 січня 2008, 15:00

До наступного Різдва на Театральній площі, цілком ймовірно, встановлять Вертеп – традиційне статистичне різдвяне дійство, які відтворює події народження Ісуса Христа

Також наступного року ретельніше опікуватимуться питаннями святкового оформлення вітрин та фасадів, оскільки нині не всі підприємці підійшли до цього відповідально. Такі пропозиції прозвучали сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

8 січня 2008, 15:00