Архів новин за 5.01.2008

У цьому році «Полтававодоканал» та «Полтавагаз» опиняться у центрі скандалу

Хоча це – лише припущення астролога, правда чи ні – можна буде з'ясувати лише по завершенні року. Що очікує Полтаву у 2008-му, а також які зміни відбудуться на політичній арені України, дізнавалися наші кореспонденти у полтавського астролога Віталія Верещагіна.

5 січня 2008, 15:00

В ці святкові дні для полтавців працює виставка творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяний вернісаж»

Захід організований відділом літератури та мистецтва Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського спільно з центром народної творчості.

5 січня 2008, 15:00

Новорічна феєрія святкових концертів та ранків у місті продовжується

Усі школи та заклади культури організовують заходи, на яких вітають малечу. Такий новорічний ранок пройшов і у Центрі дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, а учасниками концерту стали самі вихованці Центру.

5 січня 2008, 15:00

За інформацією правоохоронців, за період новорічних свят у лікувальних закладах Полтави та області через необережне користування піротехнічними засобами цьогоріч було зареєстроване лише одне звернення

Співробітники МВС говорять – таких результатів вдалося досягти завдяки комплексним оперативним діям у боротьбі з торгівлею неліцензованою піротехнікою. Напередодні на полігоні міліція та працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру знищили конфісковану під час спецрейдів вибухонебезпечну продукцію.

5 січня 2008, 15:00

Правоохоронці сьогодні знову згадували новорічну пригоду, яка сталася близько третьої ночі 1-го січня

Нагадаємо, тоді у двері однієї з полтавських квартир подзвонили. За словами дружини господаря, коли її чоловік відчинив двері, нічний відвідувач вистрелив йому в ногу з пістолета. Потім пролунало ще декілька пострілів. На щастя, більше ніхто не постраждав - кулі увійшли у стіни квартири. Після цього чоловік розвернувся і мовчки пішов сходами униз. Шоковані люди викликали міліцію, яка встановила, що нічним відвідувачем виявився сусід знизу. Останньому не сподобалося те, що гості оселі поверхом вище дуже гучно святкували Новий рік. Через цю пригоду постраждалому господареві квартири довелося ампутувати палець ноги. Як просувається розслідування, нам розповів новий очільник обласного управління МВС Михайло Цимбалюк.

5 січня 2008, 15:00