Архів новин за 4.01.2008

До Різдва залишається ще три дні, та колядувати розпочинають уже нині

Так, вихованці школи «Паросток» уже традиційно ходять з вітальним словом до друзів навчального закладу. В числі останніх – і студія «Місто», спеціально для колективу якої малеча виконала колядки як відомі, так і досить давні – мало знані серед широкого загалу.

4 січня 2008, 15:00

У музеї Володимира Короленка у святковий час діє одразу кілька виставок

Жан Радіонов пропонує ознайомитися з картинами, вирізьбленими з дерева. А донька та мама вишивальниці представили тут свої роботи, виконані у різних техніках.

4 січня 2008, 15:00

Зимові канікули для школярів не обмежуються запрошеннями на новорічні ранки

У такі вихідні можна влаштовувати спортивні змагання, зібрання гуртків чи готувати дітей до обов'язкового незалежного зовнішнього тестування. Таку насичену програму зимових канікул традиційно готують у 4-й школі.

4 січня 2008, 15:00

Новорічні ранки у закладах культури та освіти Полтави продовжуються

В Октябрському районі міста діє районна комплексна молодіжна програма, пов'язана з реалізацією молодіжної політики. Один з її пунктів – організація дозвілля молоді.

4 січня 2008, 15:00

Щороку з прийняттям Державного бюджету відбуваються певні зміни й у пенсійному законодавстві

Не став виключенням й головний фінансовий документ 2008-го року, який не тільки визначив соціальний кошторис нашої держави на найближчу перспективу, а й вніс значні зміни до пенсійної сфери. Нині триває черговий етап пенсійної реформи, зокрема, підвищується коефіцієнт за кожен відпрацьований рік трудового стажу.

4 січня 2008, 15:00

Сьогодні відкрилася четверта у місті ковзанка зі штучним покриттям, цього разу – у мікрорайоні Левада

Розташована вона між 17-ою та 37-ою школами. Оскільки це – перша комунальна ковзанка, то кататися тут до 13-ої години школярі та діти пільгових категорій зможуть безкоштовно.

4 січня 2008, 15:00