Архів новин за 30.01.2008

Незвичний концерт сьогодні пройшов у першій музичній школі: перед викладачами та вихованцями виступили колеги з Харкова

Співпраця між закладами існує вже три роки, і приносить часто несподівані результати.

30 січня 2008, 15:00

Чергове засідання Слов'янського клубу пройшло у театрі імені Гоголя

Місце гостин обрали через те, що саме у театрі працює герой зустрічі – заслужений артист України, диригент симфонічного оркестру Віталій Скакун.

30 січня 2008, 15:00

Прес-конференція, присвячена благодійній акції «Почуйте усі!», сьогодні пройшла у Галереї мистецтв

Почути заклик, перш за все, має молодь. Остання виступить у ролі волонтерів і збиратиме кошти, які цього року підуть на закупівлю офтальмологічної техніки. Така акція в Україні пройде втретє, а от у сусідній Польщі діє уже 16 років. Її організатор – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця».

30 січня 2008, 15:00

Полтавська область готується заново відродити туристичні маршрути гоголівськими місцями

Для цього планується створити туристично-рекреаційний кластер, завданням якого стане організація маршрутів, відповідної туристичної, готельної, харчової інфраструктури, рекламно-інформаційної бази. Спеціально для цього була створена проектно-консультаційна рада.

30 січня 2008, 15:00

Із зони, прилеглої до ставків, що на вулиці Нижньомлинській, планують зробити ще одне місце відпочинку полтавців

Це одне з нагальних питань інноваційного, науково-технічного й екологічного розвитку, природокористування та безпеки життєдіяльності розглядали сьогодні члени профільної комісії міськвиконкому.

30 січня 2008, 15:00

У зв'язку з погіршенням платіжної дисципліни споживачів ВАТ «Полтавагаз» все частіше змушений вдаватися до такого непопулярного заходу, як відключення боржників від газопостачання

Більше того, останнім часом почали виявляти чимало несанкціонованих під'єднань, які тягнуть за собою крадіжки газу. У таких випадках працівники газового господарства змушені вдаватися до кардинальних дій.

30 січня 2008, 15:00