Архів новин за 29.01.2008

Юні винахідники та раціоналізатори Полтавщини повернулися із Всеукраїнського збору юних науковців, де серед 25-ти команд посіли четверте місце

Розповісти про успішну участь у солідному зібранні та зрівняти знання у наступному етапі – обласному Тижні науки й техніки – зібралися в Полтаві вихованці станцій юних техніків з усіх куточків області.

29 січня 2008, 15:00

До працівників міськвиконкому мешканці Полтави звертаються із проханнями постійно

У людей, які належать до категорії малозахищених верств населення, їх завжди вистачає. Втім, незвична форма звернення однієї полтавки, ветерана праці, приємно здивувала представників міської влади. Адже жінка висиділа довгу чергу лише для того, аби висловити свою вдячність.

29 січня 2008, 15:00

Чергове засідання прес-клубу пройшло у стінах обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій

Тут підбивали підсумки 2007-го року. Він був багатим на події, втім, переважно – негативні. Полтавщина вийшла на перше місце за кількістю потопельників, збільшилася й кількість надзвичайних ситуацій. Усього ж загинуло 657 осіб, з них – 36 дітей.

29 січня 2008, 15:00

90 років тому відбулися події, що увійшли в історію під назвою Бій під Крутами

Тоді студенти київських навчальних закладів виступили на захист незалежності України і загинули. Нині в державі згадують ті події. Вшанували пам'ять загиблих в бою і полтавці.

29 січня 2008, 15:00

Лист-звернення Віктора Ющенка, Арсенія Яценюка та Юлії Тимошенко до керівництва НАТО нині піддався критиці з боку обласних організацій Партії регіонів, Комуністичної та Соціалістичної партій, Соціал-д

Сьогодні представники цих організацій провели прес-конференцію, аби роз'яснити полтавцям, які результати може викликати таємне звернення «трійки лідерів». Нині в офіційній обстановці підписали і спільну заяву партій з вимогою відкликати лист керівництва держави та проведення Всеукраїнського референдуму.

29 січня 2008, 15:00

Небезпека отримання травм цими днями підстерігає кожного, хто захоче пройтися вулицями міста

Ожеледиця змушує громадян уповільнювати кроки, а інспекцію по контролю за благоустроєм перевіряти стан пішохідних доріжок підприємствами та установами міста.

29 січня 2008, 15:00

2 особи без визначеного місця проживання загинули цієї ночі в одній з п'ятиповерхівок по вулиці Стешенка, що в мікрорайоні Алмазний

Люди, ймовірніше за все, вночі грілися в підвалі, розпалюючи вогнище. Мотлоху, говорять місцеві, там не бракувало. На щастя, вогонь не перекинувся поверхами вище, хоча одна з квартир все ж серйозно постраждала. Інші мешканці будинку теж відчули на собі наслідки трагедії – решту дня вони провели без газопостачання.

29 січня 2008, 15:00

Сьогодні начальник УМВС України у Полтавській області Михайло Цимбалюк на оперативній нараді з особовим складом Державтоінспекції області представив нового начальника обласної ДАІ

Ним став підполковник міліції – Кравченя Володимир Федорович. Він народився 22 вересня 1972 року у місті Рівне. Має дві вищі освіти, у 2001 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. На службі в органах УМВС України – з 1996 року. Зокрема, у різних підрозділах Державтоінспекції пройшов шлях від лейтенанта до підполковника міліції – начальника Львівського МРЕО ДАІ. Одружений, виховує двох дітей.

29 січня 2008, 15:00