Архів новин за 26.01.2008

Сьогодні у гімназії №33 відбувся фінал обласного етапу 8-го міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Участь в ньому взяли учні полтавських шкіл та студенти вузів. Кращих знавців нагородили, а їх роботи відправлять до Києва для участі в наступному етапі конкурсу.

26 січня 2008, 15:00

Своє чергове свято відзначили студенти

Чергове тому, що студенти своїми професійними вважають як мінімум 3 свята: Міжнародний день студента, День знань та Тетянин день. Сьогодні говорять, що насправді Свята Тетяна стала покровителькою студентів випадково, ім'ям мучениці головний російський університет назвали тому, що матір Івана Шувалова, який, власне, і запропонував імператриці Єлизаветі цей указ, звали Тетяною. Втім, студентам такі подробиці – ні до чого.

26 січня 2008, 15:00

Протягом минулого року безпосередньо працівниками батальйону патрульної служби розкрито понад 200 злочинів, а за їх участю – більше 1200

Найпоширенішими правопорушеннями, що впливають на громадський порядок у місті, залишаються розпиття алкоголю та поява у громадських місцях у нетверезому вигляді.

26 січня 2008, 15:00

Наприкінці грудня минулого року на базі обласного Управління МВС проводився круглий стіл на тему «Молодіжне середовище: виклики та проблеми»

Тоді питання різних молодіжних течій спільно з правоохоронцями обговорювали представники міського управління освіти, соціальних служб, директори шкіл. Нині подібну зустріч співробітники Центру практичної психології при УМВС провели з батьками юних полтавців в одній зі шкіл міста.

26 січня 2008, 15:00

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій неодноразово попереджало населення про небезпеку, яка нині підстерігає полтавців та жителів області на водоймах

Внаслідок перепадів температур крижаний покрив останніх втратив міцність і наразі виходити на нього еменесники не рекомендують. Втім, дехто нехтує цими попередженнями – напередодні рятувальники боролися за життя полтавця.

26 січня 2008, 15:00

Чи такий страшний пташиний грип, як про нього розповідають? Ажіотаж навколо пташиного грипу дехто з фахівців вважає перебільшеним

Думкою ж начальника обласного управління ветеринарної медицини Сергія Аранчія поцікавилися й ми.

26 січня 2008, 15:00

22 січня наша країна відзначала День соборності

Акт злуки між Українською Народною та Західно-Українською Народною республіками став одним з фундаментів формування сучасної незалежної держави. Втім, ідея соборності є актуальною і дотепер, хоча і в дещо іншому контексті, говорилося на засіданні тематичного круглого столу в облдержадміністрації. Там полтавська інтелігенція зустрічалася з представниками обласної влади.

26 січня 2008, 15:00

Підсумки своєї трирічної роботи підбила Полтавська обласна організація партії «Батьківщина»

Кількість членів Всеукраїнського об'єднання збільшилася, блок, до якого входить партія, двічі переміг на виборах у регіоні, причому із значним відсотковим зростанням – такі основні досягнення визначили члени «Батьківщини» за період з 2005-го року. Переобрали і голову обласної організації.

26 січня 2008, 15:00