Архів новин за 24.01.2008

У січні 2008-го виповнилося б 70 років від дня народження російського поета й актора Володимира Висоцького

Його творчий спадок – понад 600 віршів та пісень, ролі у 30 художніх та телевізійних фільмах. Писав Висоцький і прозу: казки та сценарії. Його називають одним із найяскравіших представників авторської пісні, який суттєво вплинув на розвиток цього жанру. Неодноразово виступав з піснями у Франції, Сполучених Штатах Америки, Канаді. Володимира Висоцького удостоїли звання Лауреата Державної премії СССР посмертно. У Полтаві напередодні 25 січня у бібліотеках пройшли вечори пам'яті.

24 січня 2008, 15:00

Здійснилися новорічні мрії малечі з Полтавської школи-інтернату №2: фінальним акордом благодійної акції «Ялинка Янголів» стало вручення волонтерами бажаних подарунків дітям

На початку акції, у 2004-ому році, подарунки від благодійників отримало сто маленьких полтавців-дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та ВІЛ-інфікованих. У 2007-ому було вручено 313 подарунків, наступного разу, сподіваються учасники акції, їх буде ще більше.

24 січня 2008, 15:00

20 лютого закінчується реєстрація для проходження незалежного зовнішнього тестування

За час, коли до шкіл надійшли накази про його проходження, змінився міністр освіти та науки, але тестування ніхто не відмінив, навпаки, новопризначений Іван Вакарчук вводить нові аспекти його проведення. Тим часом на Полтавщині лунають заклики про його відміну, їх категорично відкидає обласне управління освіти. А ми ж спробували дізнатися, як проходить реєстрація у полтавських школах.

24 січня 2008, 15:00

За минулий рік кількість смертей у порівнянні з 2006-им роком збільшилася

Щоправда, причинами їх ставали, в основному, нещасні випадки. Така тенденція спостерігається не лише в області, а й в Україні вцілому, наголосили сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації. А тому нині обговорювали шляхи покращення ситуації.

24 січня 2008, 15:00

В університеті споживчої кооперації відбувся круглий стіл під назвою «Полтава у пошуках духовного лідерства»

Організував захід Український клуб, зібравши до обговорення не лише представників влади та громадськості Полтави, а й спеціалістів з різних регіонів України.

24 січня 2008, 15:00

На черговому засіданні організаційного комітету з підготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви, яке пройшло у Міському будинку культури, презентували концепцію розвитку та розбудови поля битв

На засіданні представили й нових членів комітету та обговорили декілька питань стосовно створення відповідних фільмів та підготовки готельної інфраструктури міста.

24 січня 2008, 15:00

Свою недовіру до роботи обласної та районних прокуратур висловили представники кількох громадських та політичних організацій Полтави

Вони влаштували пікет біля стін обласної прокуратури з вимогою відставки прокурора області Віктора Войцишена.

24 січня 2008, 15:00

Начальник обласного управління Державтоінспекції Олександр Штепа подав рапорт про відставку

Керівник обласного УМВС Михайло Цимбалюк неодноразово критикував роботу ДАІ на Полтавщині. Він наголошував на тому, що регіон – один з небагатьох, де, не дивлячись на заходи, прийняті Міністерством внутрішніх справ, кількість ДТП зростає. Тоді він давав місяць, аби виправити ситуацію. Не дочекавшись кінця відведеного строку, Олександр Штепа подав рапорт про відставку.

24 січня 2008, 15:00