Архів новин за 18.01.2008

На Різдвяну зустріч «Світлини у янголят» в Обласному центрі есетичного виховання учнівської молоді сьогодні зібралися діти з різних куточків Полтавщини

На засіданні поетичної вітальні юні літератори, поети, творчі колективи та вихованці центру вже традиційно на Водохреще завершують цикл новорічно-різдвяних свят.

18 січня 2008, 15:00

Акцію «Небайдуже серце» організували студентська рада педуніверситету та управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому

В її рамках зі святом Водохреща сьогодні вітали учнів 40-ої школи. Малечі презентували подарунки, після чого на них очікувала концертна програма.

18 січня 2008, 15:00

Із червня по грудень 2007 року Полтавський обласний медіа-клуб здійснював проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в судах та при виконанні судових рішень у Полтавській області»

За цей час правозахисники видали і розповсюдили порадник для громадян «Буквар скаржника», провели обласний конкурс на краще висвітлення у друкованих засобах масової інформації теми протидії корупції й правопорушенням. За підсумками громадського моніторингу пройшов і конкурс-антирейтиг «Будяк Феміди»: понад 20 суддів, які найгірше виконують свої обов'язки, на думку жителів Полтави, та ще 5 районів області відзначили дипломами та справжніми засушеними будяками. Втім, усе це, говорять правозахисники, роблять для того, аби налагодити контакт третьої гілки влади із пересічними громадянами.

18 січня 2008, 15:00

17 січня в Україні виявили пташиний грип

І знову це столося на Кримському півострові. Нині ветеринари Криму знищують усіх птахів в епіцентрі виявлення хвороби.

Натомість, ветеринари Полтавщини сьогодні займалися не менш важливими справами: вони вирішували, як повернути продукцію регіональних підприємств на ринки Росії.

18 січня 2008, 15:00

Полтавці готуються відзначати православне свято Водохреще

Його традиційно святкують на берегах річок, озер, струмків та водоймищ. Часто люди заходять на кригу під час святкових заходів, проте цього року масові гуляння на льоду річки Ворскли не рекомендують проводити фахівці обласного управління Міністерства надзвичайних ситуацій.

18 січня 2008, 15:00

Обсяги споживання газу у 2007 році населенням та підприємствами різних форм власності зменшилися приблизно на 10% у порівнянні з 2006

Рівень розрахунків за спожитий газ дорівнює 96%. Ці та інші підсумки підбивали на засідання обласної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

18 січня 2008, 15:00

Обласна рада провела позачергову, 13 сесію

Основне питання порядку денного – бюджет області. Цього тижня на засіданнях профільних комісій депутати востаннє перед сесією обговорювали доповнення до нього. Втім, час внести останні корективи вони ще матимуть, кошти основного фінансового документу області ділитимуть лише на наступній сесії обласної ради.

18 січня 2008, 15:00

Тривають широкомасштабні оперативно-профілактичні заходи, покликані стабілізувати стан аварійності на автошляхах держави

Полтавці вже стали свідками активної роботи даішників на дорогах міста.

18 січня 2008, 15:00

Через непорозуміння, що виникли між приватними підприємцями й теперішнім керівництвом Центрального колгоспного ринку, зростає й соціальна напруга у місті

Із ситуацією знайомі в мерії, облдержадміністрації, прокуратурі, управлінні внутрішніх справ. Вивчали проблему й на засіданні тимчасової депутатської комісії, що з даного питання створена й працює при міськвиконкомі.

18 січня 2008, 15:00