Архів новин за 16.01.2008

Феєрія новорічних свят продовжилася у загальноосвітній школі №13 – до неї завітали вихованці духовно-просвітницького центру «Полтава»

Вони не просто нагадали про одвічні християнські цінності, а й запросили до кола своїх друзів усіх присутніх дітей та дорослих.

16 січня 2008, 15:00

Депутати обласної ради продовжують обговорення проекту бюджету на 2008 рік

Сьогодні на засіданні постійних комісій при обговоренні проектів рішень, внесених на розгляд тринадцятої позачергової сесії обласної ради, йшлося, здебільшого, про фінансові умови, в яких нині існує полтавське село.

16 січня 2008, 15:00

Питання захисту прав споживачів нині досить актуальне, – переконані як чиновники, так і самі полтавці

Особливо гостро проблема постає в разі вступу України до СОТ, говорять спеціалісти. Відтак, сьогодні можливості створення обласної Програми з питань захисту прав споживачів обговорювали в облдержадміністрації.

16 січня 2008, 15:00

У Полтаві обрали емблему відзначення 300-ччя Полтавської битви

Конкурс тривав 2 місяці, відгукнулося на нього 7 художників, один з яких – киянин. Та все ж переможцем став наш земляк.

16 січня 2008, 15:00

Сьогодні у міськвиконкомі відбулася презентація проекту Стратегічного плану економічного розвитку міста

Відповідно до нього визначили 4 основні напрямки роботи: розвиток туризму, бізнесу та комунальної інфраструктури, а також залучення інвестицій. Після розгляду та обговорення проекту з депутатами та громадськістю документ буде подано на розгляд сесії міської ради.

16 січня 2008, 15:00

Вчора ми вже розповідали про конфлікт між дирекцією ресторану «Турист» та товариством з обмеженою відповідальністю «Центротек», який виник навколо права власності на приміщення кафе-бару та ресторану

Сьогодні ця історія отримала продовження - працівники «Центротеку» проникли та заблокували приміщення кафе «Турист», розташоване в декількох десятках метрів від ресторану.

16 січня 2008, 15:00

У Полтавській міській раді відбулося чегове засідання громадської колегії

Сьогодні міський голова зустрічався із представниками сфери культури, депутами міської ради та співробітниками виконкому, які відповідають за ці питання. Серед пропозицій розвитку культури у Полтаві – створення музею фотографій та оновлення музейних програм. Щоправда, лише про культуру поговорити не вдалося.

16 січня 2008, 15:00

14 січня у Дніпропетровську прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зустрілася з міськими головами

Серед них – і мер Полтави Андрій Матковський. Порядок денний зустрічі складався з 2-х питань: бюджету та тендерних закупівель. Як підсумок: міські голови висловилися з наболілих проблем, міністри отримали доручення, а зустрічі у подібному форматі, пообіцяла прем'єр, проходитимуть щоквартально.

16 січня 2008, 15:00