Архів новин за 15.01.2008

Про феномен зцілюючих здібностей преподобного Серафима Саровського (до постриження – Прохора) нині відомо чи не у всьому світі

Прохор зцілив спочатку себе, а потім – інших. Сьогодні ж православна церква вшановує святого. Богослужіння відбулося і в Полтаві. До того ж у місті уже кілька років діє Святосерафимівський храм.

15 січня 2008, 15:00

Понад 200 маленьких пацієнтів приймають щодня спеціалісти Полтавської дитячої стоматологічної лікарні

Проблеми, з якими приходять до лікарів, – різнопланові, серед причин захворюваності – екологія, харчування, спадковість, а ще – елементарне нехтування профілактикою й необізнаність самих дорослих.

15 січня 2008, 15:00

Сьогодні відбулася конференція Полтавської обласної організації «Правозахист», на якій її учасники затвердили відкрите звернення до Президента України, голови парламенту та прем'єр-міністра

В цьому зверененні, окрім іншого, вимагають не приймати змін до бюджету країни без врахування суми коштів, передбачених статтями Закону України «Про статус ветеранів війни».

15 січня 2008, 15:00

Підсумки своєї роботи за 2007 рік підбили сьогодні митники області

Для них він видався непростим, передусім – через високі вимоги наповнення державної скарбниці, але план зуміли навіть перевиконати. Також було порушено дві кримінальні справи з контрабанди та складено 96 протоколів з недотримання митних правил.

15 січня 2008, 15:00

Тривають обговорення обласного бюджету на нинішній рік

Сьогодні відбувся другий тур передсесійних засідань постійних комісій. Учасники зібрання обговорили основні показники, при цьому найбільше уваги приділили фінансуванню об'єктів медичної галузі. Щоправда, який вигляд буде мати регіональний основний фінансовий документ, покаже сесія обласної ради, яка пройде 18-го січня.

15 січня 2008, 15:00

Своїм черговим рейдом інспекція по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста виявила хронічне недотримання правил благоустрою керівництвом відділення однієї з фінансових установ

Не дивлячись на численні, організація ігнорує вимоги адміністративного законодавства, не бажаючи прибирати закріплену за собою територію.

15 січня 2008, 15:00

Перший відвідувач сьогодні скористався послугами єдиного розрахункового центру, що працює на базі «Мегабанку»

Привітати полтавців з початком нового прогресивного періоду зібралися представники головного офісу банківської установи, міської влади, споживачі й підприємства-постачальники.

15 січня 2008, 15:00

Полтавські студенти нарешті отримали оновлену поліклініку

Як і попередня, вона знаходиться у приміщенні 4-ї поліклініки. Міська влада запевняє, що покращився не лише її зовнішній вигляд, а й обладнання, поява якого, можливо, дасть змогу уникнути черг.

15 січня 2008, 15:00

Сьогодні зранку виникла конфліктна ситуація навколо приміщень ресторану «Турист»

Працівники останніх, прийшовши вранці на роботу, виявили, що двері зачинені з внутрішньої сторони, причому службовий вхід був заварений металевим листом, а на інших дверях зламані старі замки та встановлено нові. Всередині перебували представники приватної фірми, яка теж заявляє про свої права на приміщення.

15 січня 2008, 15:00