Архів новин за 14.01.2008

Сьогодні православна церква відзначає свято Обрізання Господнього

Христос прийняв обрізання на знак того, що він є носієм справжньої, а не примарної плоті, як навчали єретики. Також сьогодні згадує церква і Святого Василя Великого, який жив у четвертому столітті і прославився благодійністю.

14 січня 2008, 15:00

Зимові свята підійшли до свого завершення

13-го січня полтавці відзначили Щедрий вечір та Старий Новий рік. У місті гуляння були доволі масовими, супроводжувалися вони театралізованими дійствами, щедруваннями та поїданням вареників.

14 січня 2008, 15:00

Збалансувати між ефективністю та справедливістю розподілу коштів – традиційна дилема депутатського корпусу обласної ради при формуванні нового бюджету

Така думка прозвучала сьогодні від голови профільної комісії Володимира Гришка на передсесійному спільному засіданні постійних комісій. Хоча цифра нинішнього основного фінансового документу області збільшена на 20 % у порівнянні з попереднім бюджетом, та деякі його рядки непокоять голову обласної державної адміністрації.

14 січня 2008, 15:00

Протистояння між обкомом та міськкомом КПУ, вважає колишній керівник міського комітету Олексій Гавріков, стало причиною резонансного розпуску керівної структури у Полтаві

Другий секретар обкому Компартії Василь Сільчук вважає, що прициною цього стало порушення міськкомом внутрішньопартійних принципів.

14 січня 2008, 15:00

Зовсім не новорічним, а будівельним сміттям захаращує власні ж двори дехто з полтавців, проводячи ремонти у своїх квартирах

Не дивлячись на те, що вивезти непотріб коштує не так вже й багато, мешканці все-одно влаштовують звалища біля своїх під'їздів.

14 січня 2008, 15:00

Підсумки новорічних свят підбивають і комунальники міста

Наразі полтавці масово починають викидати вже непотрібні ялинки. Та, щоб не ускладнювати роботу працівникам комунального автотранспортного підприємства 1628, необхідно знати, де краще залишати колишні окраси осель.

14 січня 2008, 15:00

Сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі підбивали підсумки відзначення новорічних свят

На засіданні увагу акцентували на численності гулянь, що проходили у місті. Загалом же на заходи було витрачено 235 тисяч гривень. А це – в 2 рази більше, аніж у минулому році.

14 січня 2008, 15:00