Архів новин за 10.01.2008

Сьогодні у дитячій обласній бібліотеці відкрилася чергова персональна виставка

Вона – перша для восьмирічної Анастасії Курилех. Дівчинка півтора року займається бісероплетінням, до того ж вже встигла отримати гран-прі на конкурсі «До храму душі», який організувала бібліотека.

10 січня 2008, 15:00

Почався прийом заявок на участь у конкурсі композиторів пісенного жанру «Журавлиний ключ»

Традиційними його організаторами виступили асоціація композиторів та аранжувальників Полтавщини, обласне управління культури, а в цьому році до них ще долучилося і міське управління культури. Від 2-х попередніх цьогорічний конкурс відрізняє всеукраїнський формат та можливість представити ще й інструментальну композицію.

10 січня 2008, 15:00

Зростає попит останнім часом і на інший продукт – на українські вишиті сорочки

Все більше молоді та дорослих віддають перевагу вишиванкам. Полтаву ця тенденція теж не оминула, говорять працівники Художнього салону.

10 січня 2008, 15:00

Ще років 20 тому репетитора можна було знайти виключно по знайомству

Нині ж багато вчителів, відпрацювавши день у школі, встигають давати додаткові платні заняття. Крім школярів, репетиторство не оминають і студенти – найчастіше, щоб «підтягнути» іноземну мову. Особливо актуально це перед черговою сесією.

10 січня 2008, 15:00

Алкоголь з давніх часів вважається невід'ємною складовою святкового меню

Саме тому у ці дні ми й звертаємо увагу споживачів на державні стандарти й вимоги щодо виробництва лікеро-горілчаної продукції. Місцевий виробник, запевняють на державному підприємстві «Полтавастандартметрологія», працює з дотриманням стандартів, норм та правил, хоча зауваження спеціалістів спонукають до більш ретельного контролю за якістю продукції виробників, а нас, споживачів, – до більш уважного вивчення торговельних полиць.

10 січня 2008, 15:00

Новий начальник УМВС у Полтавській області Михайло Цимбалюк провів першу спільну нараду з усіма керівниками міськрайорганів, галузевих служб та підрозділів державтоінспекції

В ході засідання підбили підсумки минулого року. Дав Михайло Цимбалюк і оцінку діяльності окремих служб та підрозділів міліції.

10 січня 2008, 15:00

Новий бюджет вніс значні поправки й у систему соціального захисту населення, зокрема, визначив нові розміри державних допомог

За новими автоматичними перерахунками збільшені у розмірах виплати надходитимуть з 1 січня, різниця ж для 93-ох тисяч сімей з дітьми, які вже отримали виплати по народженню за старою схемою, буде нарахована у лютому. В область вже надійшло 386 мільйонів гривень державних субвенцій, аби повністю забезпечити необхідні виплати.

10 січня 2008, 15:00

З настанням морозів проблеми в будинках, які експлуатує ЖЕД «Будівельник», стають ще відчутнішими

Так, у житловому приміщенні по вулиці Шевченка, 73 нині у край занедбаному стані перебувають мережі водо- та теплопостання, відключені ліфти. І якщо цієї зими будинок ще обігрівається, наступного року опалення можуть не запустити.

10 січня 2008, 15:00

Черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста знову приніс невтішні результати

На численні прохання мешканців одного з приміських селищ там встановили баки для сміття, проте дехто їх продовжує ігнорувати.

10 січня 2008, 15:00