Архів новин за січень 2008 року

Під час новорічної ночі у Полтаві не зафіксовано жодного вбивства

Проте, без неприємних та навіть – абсурдних ситуацій не обійшлося. Близько 3-ої ночі у двері однієї з квартир подзвонили. При цьому, за словами господарів оселі, окрім дзвінка застосовували фізичну силу, наносячи удари по дверях. За словами дружини господаря, коли її чоловік відчинив двері, особа, яка стояла по той бік за ними, вистрелила йому в ногу з пістолета. Потім пролунало ще декілька пострілів. На щастя, більше ніхто не постраждав – кулі увійшли у стіни квартири. Після цього, як нам повідомили очевидці подій, чоловік розвернувся і, нічого не кажучи, пішов сходами униз. Шоковані люди викликали міліцію, яка встановила, що чоловіком виявився сусід знизу, останньому не сподобалося те, що гості оселі поверхом вище дуже гучно святкували Новий рік. Результатом таких дій чоловіка стала ампутація пальця ноги у постраждалого господаря квартири. За коментарями ми звернулися до правоохоронців.

3 січня 2008, 15:00

Для співробітників міліції Новорічна ніч минула без особливих пригод

Реєстрували, в основному, дрібні хуліганства. Щоправда, без смертей не обійшлося, повідомили нам в обласному управлінні УМВС. Їх причиною ставало передозування алкоголю.

3 січня 2008, 15:00

6000 тисяч маленьких полтавців отримають подарунки протягом новорічних свят, обіцяють представники міської влади

Упродовж різдвяних канікул у місті проходить велика кількість різноманітних заходів та вистав, конкурсів та святкових концертів, які із задоволенням відвідує малеча. А у міському будинку культури напередодні відкрилася ялинка міського голови, яка подарує радість декільком тисячам маленьких полтавців.

3 січня 2008, 15:00

Найбільші новорічні гуляння у Полтаві проходили біля районних та головної ялинок

Біля останньої майже всю ніч лунала музика та вітання. Не обійшлося без розкішного феєрверку, а міський голова прийшов на Театральну площу, аби привітати полтавців з Новим 2008 роком.

3 січня 2008, 15:00

Саме на свята часто причиною розладів самопочуття стають надмірне вживання алкоголю та святкових страв, або ж взагалі споживання неякісних продуктів харчування

Сьогодні споживач сам має бути обізнаним у відповідних нормах щодо продуктів харчування, розібратися у широкому асортименті торговельних полиць допомагають спеціалісти управліннь у справах захисту прав споживачів, фахівці ж «Держспоживстандарту» контролюють нині роботу виробників. Щодо місцевих виробників, то з сорока семи тон перевірених спеціалістами підприємства «Полтавастандартметрологія» готових м'ясопродуктів півтори тони не відповідали вимогам чинних нормативно-законодавчих актів. На проведених дев'ятнадцяти перевірках місцевих виробників порушення були встановлені у дев'ятнадцяти випадках. Нині, коли тривають новорічно-різдвяні свята, тема якості м'ясної та молочної продукції, яку пропонують полтавські магазини, стає особливо актуальною.

3 січня 2008, 15:00

Працівники медичних закладів міста та області говорять, що перше новорічне свято, тобто, сама ніч, пройшла досить спокійно

Кількість звернень по Полтаві не перевищувала середніх показників за день.

3 січня 2008, 15:00

Полтавок, які народити на Новий рік, за традицією сьогодні вітав Полтавський міський голова

В ніч з 31-го грудня на 1 січня у місті з'явилося 6 малюків – порівну хлопчиків та дівчаток. Вони та їх мами почувають себе добре.

3 січня 2008, 15:00

До Різдва залишається ще три дні, та колядувати розпочинають уже нині

Так, вихованці школи «Паросток» уже традиційно ходять з вітальним словом до друзів навчального закладу. В числі останніх – і студія «Місто», спеціально для колективу якої малеча виконала колядки як відомі, так і досить давні – мало знані серед широкого загалу.

4 січня 2008, 15:00

У музеї Володимира Короленка у святковий час діє одразу кілька виставок

Жан Радіонов пропонує ознайомитися з картинами, вирізьбленими з дерева. А донька та мама вишивальниці представили тут свої роботи, виконані у різних техніках.

4 січня 2008, 15:00

Зимові канікули для школярів не обмежуються запрошеннями на новорічні ранки

У такі вихідні можна влаштовувати спортивні змагання, зібрання гуртків чи готувати дітей до обов'язкового незалежного зовнішнього тестування. Таку насичену програму зимових канікул традиційно готують у 4-й школі.

4 січня 2008, 15:00