Архів новин за 25.09.2007

Cвоєрідний літературно-музичний екскурс Полтавою провели для школярів працівники обласної бібліотеки імені Панаса Мирного

Паралельно там триває й пересувна Всеукраїнська виставка книг-саморобок, де серед кращих дитячих робіт – й творіння школярів Полтавщини.

25 вересня 2007, 15:00

В обласній філармонії пройшов фестиваль «Рок-Полава»

Проводиться він уже втретє і має на меті підримати молоді рок-гурти Полтавщини та популяризувати українську мову, оскільки всі тексти пісень фестивалю мають виконуватися лише українською.

25 вересня 2007, 15:00

Семінари-тренінги для голів районних рад сьогодні започаткували в обласній раді за підтримки Управління державної служби України в Полтавській області

Перший семінар розрахований на два дні інтенсивної роботи, зазначають організатори. Сьогодні говорили про удосконалення органів місцевого самоврядування, а середа буде присвячена проблемі енергозбереження.

25 вересня 2007, 15:00

Рада громадських об'єднань Полтави «Сила громади» провела чергову благодійну акцію – подарувала спеціальній школі №40 учнівське приладдя та підручники

Подібні заходи «Сила громади» проводить регулярно, в тому числі організовує спортивні турніри. А наразі, спільно з полтавською федерацією футболу, відпрацьовує копцепцію створення в місті дитячого чемпіонату з цього виду спорту.

25 вересня 2007, 15:00

«Наступна парламентська більшість та уряд будуть сформовані демократичними силами: Блоком «Наша Україна – Народна Самооборона» та Блоком Юлії Тимошенко» – переконаний Юрій Луценко

У понеділок лідери Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» представили перші кроки реалізації своєї передвиборної програми. Зокрема, найбільш очікуваний законопроект, яким будуть скасовані всі пільги народних депутатів.

25 вересня 2007, 15:00

Чим ближче до виборів, тим помітніше зростає не лише активність учасників передвиборчих перегонів, а й громадських структур, юридичних органів, медіа-корпусу

Сьогодні у Полтаві знову говорили про аспекти проведення цьогорічної кампанії: у прес-клубі та в обласній організації Комітету виборців України.

25 вересня 2007, 15:00

Приїзд прем'єр-міністра України, як й інших високопосадовців, запам'ятовується полтавцям, в першу чергу, заторами на дорогах міста

За якими маршрутами спрямовують транспорт даішники, відомо, напевне, тільки їм. У передвиборчий період відвідини деяких лідерів політичних сил супроводжуються і порушенням правил благоустрою. Адже вздовж доріг нерідко майорить агітаційна продукція, яку прибирати доведеться комунальникам міста.

Інспекція з благоустрою міста стурбована кількістю стрічок, які розвішані на вулицях Полтави. Порушників, яких спіймають на гарячому, запевняють, будуть притягувати до адміністративної відповідальності. Відтак, на агітаторів очікують штрафи від сімнадцяти до п'ятдесят однієї гривні.

25 вересня 2007, 15:00

Сьогодні відбулася підсумкова нарада працівників культури, яку присвятили обговоренню святкування Дня міста

Заступник міського голови Лариса Семеняга подякувала членам координаційної ради за проведену роботу, наголосивши, що цьогорічне святкування пройшло на найвищому рівні. Нагадаємо: на проведення всіх заходів, включаючи подарунки ветеранам, пішло чотириста тисяч гривень.

25 вересня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію