Архів новин за 24.09.2007

Під час виборчої кампанії політичні партії обіцяють приділяти багато уваги проблемам молоді, а Полтавська міська влада робить конкретні кроки в цьому напрямку

На День міста любителі екстремальних видів спорту отримали спеціалізований майданчик. Випробувати його вже встигли бееміксери, ролери та скейтери.

24 вересня 2007, 15:00

Цього тижня свій ювілей святкувала вся Полтавщина, а апогеєм відзначення 70-ліття утворення області стали урочисті збори, які відбулися у палаці дозвілля «Листопад»

Зустріч стала своєрідним зорепадом нагород від Президента України та Кабінету Міністрів. Сьогодні Полтавщина може похвалитися здобутками у сільському господарстві, інвестуванні, промисловості та народжуваності дітей.

24 вересня 2007, 15:00

Після завершення голосування 30 вересня Партія регіонів буде діяти в межах закону

В разі ж порушень результати оскаржуватимуть тільки на конкретній дільниці, там, де такий факт відбувся. Про це повідомив під час свого візиту до Полтави народний депутат України 5-го скликання, 3-ій номер у списку Партії регіонів Тарас Чорновіл.

24 вересня 2007, 15:00

По закінченню грандіозного святкування на стадіоні «Ворскла» цього року, як і кожного, залишилися купи сміття

Сьогодні ще по обіді їх прибирали комунальники міста разом з працівниками стадіону.

24 вересня 2007, 15:00

Колисковою культури назвав наше місто Володимир Гришко – один з найвідоміших тенорів світу, народний артист України, лауреат Шевченківської премії

На святкування Дня Полтави співак приїхав на запрошення міського голови. Та цього дня у місті Володимир Гришко не лише співав.

24 вересня 2007, 15:00

Біля міського будинку культури 23-го вересня пройшла виставка комунальної техніки, яка була придбана за кошти міського бюджету

Відвідали експозицію представники міської та обласної влади, бачила нову техніку і Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.

24 вересня 2007, 15:00

Цього року на День міста усі церкви Полтави о восьмій ранку влаштували одночасний передзвін

А вже традиційний молебен, на якому пам'янули загиблих воїнів та тих, хто вижив і розбудовував післявоєнну державу, пройшов у Макарівському кафедральному соборі. Службу правив архієпископ Полтавський та Кременчуцький Филип.

24 вересня 2007, 15:00

Понад 400 тисяч гривень переважно спонсорських коштів витратили цього року у Полтаві на відзначення Дня міста, включаючи різні види матеріальної допомоги ветеранам

25 тисяч полтавців та гостей прийшло подивитися на мистецьке театралізоване дійство з півгодинним салютом на стадіон «Ворскла», та ще 15 тисяч спостерігали за тим, що відбувалося на стадіоні, через величезні монітори. Жодного ветерана та учасника бойових дій не забули привітати райони міста.

24 вересня 2007, 15:00

80% виборчих дільниць міста на сьогодні не укомплектовані належним чином

Деякі з них навіть не мають замків і телефонного зв'язку. Про це заявив начальник Полтавського міського управління МВС Володимир Дідик сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

24 вересня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію