Архів новин за 16.08.2007

Читати українські книги останнім часом стає модно

Про це стверджують викладачі шкіл та вузів, мовляв, сучасні твори – високоінтелектуальні та досить глибокі. Пересічні мешканці Полтави так не думають. Більше того, знайти модерні книги українських літераторів в місцях їх продажу також не просто.

16 серпня 2007, 15:00

Екологи та громадськість області стурбовані прикладом безвідповідального ставлення деяких сільгоспгосподарників до збереження поверхневих грунтів: знову горить стерня обабіч приміських доріг

У такий спосіб у господарствах позбавляються сміття рослинного походження, тим самим завдаючи природі невиправної шкоди.

16 серпня 2007, 15:00

В Україні 5-7 відсотків населення має вади слуху, а це – мільйони людей

Інститут отоларингології імені Коломійченка розробив унікальну систему, яка допомагає в лікуванні таких хвороб. За майже десять років її застосування остання дала результати, які претендують на здобуття державної премії. Опробовувався цей комплексний підхід і полтавськими лікарями.

16 серпня 2007, 15:00

За даними Держкомстату, кожен українець у рік випиває до вісімсот грамів кави

Усіх любителів цього напою може чекати неприємний сюрприз. Як повідомляють основні країни-виробники кави, вони зменшать вирощування продукту на 24 відсотки, принаймні, таку інформацію оголосила Бразилія. Якщо вона підтвердиться, то на любителів збуджуючого напою чекає підвищення його вартості.

16 серпня 2007, 15:00

Місяць тому полтавська делегація відвідала Польщу

У тамтешніх колег вона переймала досвід місцевого самоврядування. Тепер поляки приїхали в Україну. В обласній раді пройшла їх зустріч з членами нашої делегації, на якій обидві сторони ділилися враженнями та згадували поїздку.

16 серпня 2007, 15:00

В рамках підготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви міська влада планує провести ряд заходів

Серед них – і приведення до належного стану території самого заповідника. Нині тут розташована військова частина з нафтосховищем, складами та одним житловим будинком.

16 серпня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію