Архів новин за 24.07.2007

Дітей, які оздоровлюються у таборі "Вогнище", відвідали шефи – співробітники державтоінспекції

Окрім подарунків, малечу порадували і концертною програмою за участю вихованців дев'ятнадцятої школи. Провідна ж тема всіх виступів – дотримання правил дорожнього руху.

24 липня 2007, 15:00

Пляжі Полтави розділені і закріплені за різними районами міста

На їх благоустрій та боротьбу з бур'янами районні виконавчі комітети щорічно виділяють по кілька тисяч гривень, а ще підключають до прибирання підприємців, які торгують на території пляжу. Однак в цьому році Октябрський район знайшов економніший вихід із ситуації.

24 липня 2007, 15:00

З німецького міста Штутгарда днями повернулася делегація працівників охорони здоров'я Полтавщини

У Німеччині медицина системно розвивається більше ста років – з часу прийняття закону Бісмарка про обов'язкове медичне страхування. У неї є чому повчитися й Україні. Результати, рекомендації та пропозиції за результатами візиту звучали сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я.

24 липня 2007, 15:00

Підсумки роботи за 6 місяців поточного року підбили в обласній прокуратурі

На прес-конференції з цього приводу прокурор Полтавської області Віктор Войцишен зазначив – у нашому регіоні зареєстровано незначне зростання злочинності у 2 відсотка. Стало менше тяжких і особливо тяжких злочинів, але значно збільшилася кількість дрібних.

24 липня 2007, 15:00

Більше мільйона українців не мають фіксованого телефонного зв'язку, констатує Держдепартамент з питань зв'язку та інформатизації

За їхніми даними, термін перебування громадян в черзі на встановлення телефону складає від 2-ох до 5-ти років. У Полтаві ж, за повідомленням "Укртелекому", на черзі перебуває близько 48 тисяч мешканців, і проблеми зі встановленням апарату, особливо у центральній частині міста, немає. Нині Полтавська філія проводить роботу з впровадження державної програми введення нової телефонної нумерації.

24 липня 2007, 15:00

Узбіччя проїжджих частин у Полтаві відтепер мають бути чистішими

Сприятиме цьому нещодавно придбана спеціальна машина для прибирання. Подібні установки є далеко не в кожному великому місті. В Полтаві їх відтепер дві.

24 липня 2007, 15:00

Активним розвитком економічної сфери Полтави найближчим часом займуться депутати міської ради, підприємці міста та американські фахівці з економіки

У міськвиконкомі пройшла перша зустріч координаційної групи з питань економічного розвитку міста.

24 липня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію