Архів новин за 30.06.2007

Через сезон відпусток на автошляхах міста та області в кілька разів збільшився потік транспорту

Разом з ДАІ області наші кореспонденти вирішили нагадати усім, хто вирушає у далеку подорож, основні правила поведінки на дорозі.

30 червня 2007, 15:00

Обіцяних Міністерством внутрішніх справ закордонних паспортів нового зразка українці поки що не бачили

Уже кілька тижнів в деяких областях українці не можуть одержати і закордонні паспорти старого зразка - бланки на їх оформлення закінчилися, а нові ще не надійшли. Причина - зволікання чиновників у столиці. Офіційна версія така: Міністерство внутрішніх справ розробило новий зразок закордонного паспорта, однак Кабмін його ще не затвердив. Через це поліграфічний комбінат "Україна" припинив друкувати старі бланки, а деякі ОВІРи, в яких вони вже закінчились, призупинили оформлення закордонних паспортів.

30 червня 2007, 15:00

Двохсотгривневі купюри випуску 2001-го року із зображенням Лесі Українки днями доповнили гроші нового зразка - з покращеним рівнем захисту і оновленим дизайном

Плакати зі зразками нових грошей можна побачити в управліннях соцзахисту, банках, поштових відділенях й інших громадських місцях. Порадував монетний двір Національного банку Украни і нумізматів.

30 червня 2007, 15:00

Для комунальних служб випускний – день напруженої роботи

Особливо, ранок після самого урочистого вечора. Ще менше «щастить» тим двірникам, які відповідають за прибирання території навколо Білої Альтанки. Тут сміття після таких масових гулянь зазвичай – удвічі більше.

30 червня 2007, 15:00

У палаці дозвілля "Листопад" відбулося нагородження кращих полтавських випускників за досягнення у навчанні

Медалі учням вручали представники міської влади та ректори полтавських вузів. Випускний, говорять учасники заходу, це ще не фінал, адже попереду у вчорашніх школярів – вступні іспити до вищих навчальних закладів. До речі, як зазначив міський голова Андрій Матковський, частина цьогорічних медалістів вже стала студентами вузів Полтави.

30 червня 2007, 15:00

Напередодні у школах нашого міста пройшли святкові випускні вечори

Юні полтавці урочисто вступали в нове доросле життя. Вітали випускників і представники міської влади. В заходах взяли участь міський голова Андрій Матковський, його заступники, представники депутатського корпусу та посадові особи міськвиконкому.

30 червня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію