Архів новин за 26.06.2007

Відомий у творчих колах різьбяр Михайло Одарюк представив сьогодні свою першу персональну виставку

З роботами майстра, які можна переглянути у виставковій залі обласного відділення творчого товариства " Художник", що по вулиці Чапаєва, знайомилися наші кореспонденти.

26 червня 2007, 15:00

Полтавські підприємства, які займаються прийомом металобрухту, регулярно перевіряють працівники міліції

На території міста зареєстровано 19 суб'єктів господарювання, які мають ліцензії на заготівлю та переробку металобрухту чорних та кольорових металів. У ході рейдів правоохоронці перевіряють наявність дозволів екологічної служби, відповідність документації та сам процес прийому металу.

26 червня 2007, 15:00

За останні чотири роки через невиконання судових рішень по області сума нестягнутих коштів в інтересах держави і громадян перевищила 22 мільйони гривень

А це, до речі, – річний бюджет Чорнухівського району. Із цього приводу до органів прокуратури надходить чи не найбільше звернень, і саме про це говорили сьогодні на колегії в обласній прокуратурі.

26 червня 2007, 15:00

Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №39 дуже потрібна майстерня

Сьогодні трудовому навчанню тут навчають в одному із 15-ти класів дев'ятирічки, де, крім того, проходять уроки фізики та хімії.

26 червня 2007, 15:00

До лав Збройних Сил України навесні цього року було направлено 1167 молодих полтавців та мешканців області

Проте, без недоліків під час весняного призову не обійшлося. Про них говорили на засіданні, присвяченому підсумкам призовної кампанії весни-2007.

26 червня 2007, 15:00

Про рівень захворюваності на ВІЛ/СНІД в Полтавському регіоні і шляхи запобігання інфекції говорили сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Асадчев та перший заступник Міністра охорони здоров'я Ук

Представники влади та медичної сфери зустрілися під час відкриття Централізованої лабораторії діагностики віл-інфекції, вірусних гепатитів та TOРЧ-інфекцій.

26 червня 2007, 15:00

Питання залучення інвестицій в область - на постійному контролі органів місцевого самоврядування

Та чи готові ми сьогодні прийняти інвестиційні кошти? Про це йшлося на спеціальній нараді в облдержадміністрації. Учасники засідання також обговорили й проведення на Полтавщині Інвестиційного Форуму.

26 червня 2007, 15:00

У місті буде створено Координаційну раду з питань захисту споживачів

Мета її діяльності – вдосконалення ринкових відносин та налагодження ефективного діалогу між владою, підприємцями та споживачами.

26 червня 2007, 15:00

Полтавська міська рада звільнила житлово-комунальні підприємства від сплати державного мита при поданні судових позовів на боржників по комунальних рахунках

Втім, відтепер мешканці Полтави теж матимуть можливість безкоштовно захищати свої права на якісні послуги ЖЕДів у судах.

26 червня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію