Архів новин за 7.12.2007

Ветеранів Збройних Сил України у день їхнього свята вітали у театрі імені Гоголя

На військових чекали не лише традиційні вітання від Спілки ветеранів Збройних Сил та представників міської влади, а й святковий концерт.

7 грудня 2007, 15:00

Міська податкова інспекція провела черговий рейд центральним речовим ринком СП «Полімпекс»

Причина перевірки – значне зменшення надходжень у вигляді податків.

7 грудня 2007, 15:00

Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина, головний офіс якої знаходиться в Полтаві, на Бірюзова 53, за час свого існування ліквідувала на Полтавщині, в Україні і навіть за кордоном більше со

Частина унікальна в своєму роді - її спеціалісти були надзвичайно затребувані і за радянських часів, і нині - в роки незалежної України. Крім головної спеціалізації - ліквідації аварій на свердловинах і нафтогазових фонтанів - спецчастина освоїла й інші рятувальні роботи: пройшла повені, лісові завали, підтоплення житлових будинків, захоронення радіоактивних відходів, зсуви грунту і навіть землетруси.

7 грудня 2007, 15:00

У шахматно-шашковому клубі сьогодні пройшов круглий стіл представників політичних партій та громадських організацій лівого спрямування області

На зборах присутні аналізували політичну ситуацію в країні, обговорювали шляхи її покращення та закликали усі партії й організації об'єднати зусилля у справі збереження миру та єдності в Україні.

7 грудня 2007, 15:00

Сьогодні відзначається День місцевого самоврядування

З нагоди свята у Галереї мистецтв відбулися урочисті збори. Керівництво Полтави не жалкувало грамот кращим посадовцям, а начальнику управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Віктору Пожичевському вручили відзнаку Почесного громадянина міста.

7 грудня 2007, 15:00

До нашої студії звернулися жителі будинку по вулиці Головка, 4 з проханням роз'яснити причини відсутності у їхніх оселях гарячої води та опалення, яких у них та у сусідніх з Головка, 4 будинках немає

Коли ж надвечір тепло все-таки з'являється, помешкання все-одно не встигають нагріватись. Аби роз'яснити ситуацію, ми звернулися до заступника міського голови Анатолія Бистрая.

7 грудня 2007, 15:00

Сьогодні полтавським засобам масової інформації презентували нові модульні котельні, які відтепер зігріватимуть помешкання декількох проблемних будинків міста

Більш економні за існуючі, вони забезпечуватимуть людей теплом та гарячою водою цілий рік. Загалом, за словами представників міськвиконкому, комунальні служби виконали намічений план і особливих проблем із опаленням полтавці не мають.

7 грудня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію