Архів новин за 9.11.2007

8 листопада відзначався Всесвітній день КВН

Ідею свята запропонував у 2001 році президент міжнародного клубу Олександр Масляков. Число обрали через те, що 8 листопада 1961 року в ефір вийшла перша гра клубу веселих та найкмітливіших. Свято так і не стало офіційним, хоча КВН-рух дуже поширений, особливо на теренах колишнього Радянського Союзу.

9 листопада 2007, 15:00

Нетлінний образ Мавки з «Лісової пісні» Лесі Українки надихнув на новий оберт у творчості полтавських лялькарів

З прем'єрою митців прийшли привітати колеги з музично-драматичного театру імені Гоголя, представники місцевої влади, відповідальна особа Міністерства культури України. Привід насолодитися мистецтвом видався неабияким – режисерський задум втілився за допомогою гранду Президента України.

9 листопада 2007, 15:00

Аквапарк, зоопарк та зимовий сад, метро, підвісну дорогу та МакДональдз бачать у майбутньому в Полтаві нинішні школярі

Сьогодні, в День української писемності та мови, у Галереї мистецтв нагороджували авторів кращих творів конкурсу «Полтава – місто мого майбутнього».

9 листопада 2007, 15:00

Нині в День української писемності і мови обласна рада започаткувала дві премії регіонального значення

Так, в Полтавському педуніверситеті відзначили кращих літераторів, а в музеї Івана Котляревського вручали одноіменні премії діячам галузей освіти, науки, культури, медицини.

9 листопада 2007, 15:00

У приміщенні Галереї мистецтв пройшло чергове засідання Слов'янського клубу

Цього разу його членів порадував творчий вечір народної артистки України, актриси драми і кіно Лариси Хоролець. Символічно, що захід відбувся в переддень Дня народження Леоніда Бразова – відомого полтавського письменника, який був наставником відомої артистки. Тому вечір і мав назву «Полтавка Лариса Хоролець».

9 листопада 2007, 15:00

У Полтаві до 300-річчя Полтавської битви встановлять пам'ятник Іванові Мазепі

Нині визначене місце для цього – поблизу старого фотоательє по вулиці 1100-річчя Полтави. Та чи потрібен місту монумент Івана Мазепи? Думками полтавців з цього приводу активно цікавляться журналісти газети «Коло».

9 листопада 2007, 15:00

Сьогодні – День української мови та писемності

Це – наймолодше державне свято. У 1997-му році за ініціативи Всеукраїнського товариства «Просвіта» Указом Президента України 9 листопада на честь українського літописця Нестора встановлено День української мови та писемності. Міське освітянське свято, започатковане управління освіти міськвиконкому, відбулося сьогодні і у 29 школі.

9 листопада 2007, 15:00

Посилено боротися міська влада буде і з незаконними гральними автоматами, яких у Полтаві розвелося чимало

Міський голова підписав розпорядження про місячник посиленої перевірки гральних закладів, по закінченню якого відповідні служби будут звітувати про виконану роботу. Порушників грального бізнесу будуть штрафувати, а автомати конфіскують.

9 листопада 2007, 15:00

200 тисяч гривень цього року було виділено з міського бюджету на винищення гризунів

829 будинків уже майже позбавили від цієї проблеми. Найбільш гостро вона постає у багатоповерхівках зі сміттєпроводами. Як позбутися гризунів, діляться досвідом співробітники 11-го ГЖЕДу – з їх території пацюків вже вигнали.

9 листопада 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію