Архів новин за 6.10.2007

У Краєзнавчому музеї відкрилася виставка в пам'ять про полтавського художника Леоніда ГУсака

Відвідати експозицію запросили колег та друзів, які добре знали митця і розуміли його творчість. Загалом тут представили більше 40-ка робіт художника.

6 жовтня 2007, 15:00

Восьмого жовтня своє професійне свято відзначають юристи України

З цієї нагоди у стінах Полтавського факультету Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого пройшли урочисті збори. Юристам Полтавщини пообіцяли виділити субвенцію у сумі десять мільйонів гривень.

6 жовтня 2007, 15:00

Стереотип, що дітей від народження мають виховувати жінки, останнім часом руйнується

Відповідно до діючого законодавства у декретну відпустку можуть піти і чоловіки. У Полтаві таких сміливців небагато, серед меншості кілька років тому був і міський голова Андрій Матковський.

6 жовтня 2007, 15:00

Міський голова Полтави посідає перше місце серед мерів українських міст за рівнем оцінки їх діяльності

Андрій Матковський випередив у цьому рейтингу мерів Києва, Львова, Донецька, Одеси та інших. Так вважає авторитетне київське видання «Народний депутат».

6 жовтня 2007, 15:00

Про стан забезпечененя соціального захисту дітей та молоді мали говорити на засіданні Громадської колегії при голові облдержадміністрації

Та проведення самого засідання опинилося під питанням через відсутність представника влади.

6 жовтня 2007, 15:00

Міністерство житлово-комунального господарства розробило наказ, який визначає порядок встановлення індивідуального опалення в багатоповерхових будинках

Наразі він знаходиться на реєстрації у Міністестві юстиції, заявив міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов. За його словами, рішення про встановлення індивідуального опалення в нових багатоповерхівках буде прийматися місцевими органами влади: у випадку, якщо на «індивідуалку» згодні перейти не менше двох третин жителів. А от у старих багатоповерхівках з централізованим опаленням перехід на індивідуальне буде заборонений, повідомив Міністр ЖКГ.

6 жовтня 2007, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію