Полтавським будівельним компаніям сьогодні представляли передові технології світових виробників віконної фурнітури

Спеціальний ознайомчий семінар провели представники компанії «Рото Франк» та фірми «ТБМ-Україна». Полтавський регіон вони розглядають як перспективний: і за географічним розміщенням, і за темпами розвитку.

Будівельний ринок наразі активно розвивається в Україні. Лідери - великі міста: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Крим та Харків, говорять представники компанії «Рото Франк».

/Віталій Непитайленко, представник компанії «Рото Франк»

Наразі така тенденція намічається і в невеликих областях. А в Полтаві – у першу чергу. Полтава займає дуже вигідне і географічне, і економічне положення. І такий захід – перший у нашому місті та регіоні/

Кілька тижнів тому представники компаній побували у Полтаві, де зустрічалися з будівельниками та реалізаторами продукції, і впевнилися, що існує необхідність ознайомити їх зі своєю продукцією - комплектуючими для фірм, які виробляють євровікна. Семінар у Полтаві провела провідна європейська торгова фірма ТБМ спільно з партнером - компанією «Рото Франк». Обговорювали з полтавцями додаткові сервісні функції та інновації, демонстрували опції, аналогів яким немає у жодній з фурнітур, представлених в Україні. Представники компаній намагаються під час семінару презентувати максимум послуг для виробників і сподіваються на реалізацію своєї мети - полтавці експлуатуватимуть вікна і залишаться задоволеними.

/Олексій Коханец, менеджер фірми «ТБМ-Україна»

Сьогодні основна увага, все-таки, на віконну фурнітуру, тому компанія «Рото Франк» є нашим генеральним партнером. Але для компанії ТБМ дуже важливо розвивать інші товарні напрямки. Концептуальний підхід полягає в тому, щоб обслуговувати клієнта клієнтів, починаючи від шурупа, і до великого елемента у вікні/

Стрічка новин