До кінця року у Полтаві з'явиться два новенькі тролейбуси вітчизняного виробництва

Це дозволить розвантажити деякі міські маршрути, говорить новий директор «Полтаваелектроавтотранс» Петро Карпенко. Також в організації серйозно візьмуться за ремонт старих тролейбусів.

Тролейбуси завжди були соціальним видом транспорту - за перевезення пільгових категорій населення тролейбусні управління дотували з бюджетів, в тому числі - і місцевих. На полтавських дорогах нині курсує 71 тролейбус при наявних ста п'яти - інші потребують ремонту. До кінця року у місті з'явиться два нові екземпляри цього виду громадського транспорту - виробництва Дніпропетровського заводу, зазначає новий директор «Полтаваелектроавтотранс» Петро Карпенко. Крім того, каже, в комунальному підприємстві активно ремонтують старі тролейбуси, щоб збільшити їх кількість на маршрутах міста - до 80-ти одиниць в години пік. Запчастини купують за кошти міського бюджету. Більша частина тролейбусів дозволить розвантажити деякі міські маршрути, говорить Петро Карпенко.

/Петро Карпенко, директор КП «Полтаваелектроавтотранс»

Тут зацікавлені ми, тому що тролейбус - це соціальний транспорт, він перевозить велику кількість пільгових категорій населелення, найнезахищеніших верств населення. Тому це питання стоїть сьогодні гостро/

Стрічка новин