Міська влада бере під контроль питання грального бізнесу у Полтаві

За розпорядженням міського голови представники відповідних служб та Київського райвиконкому провели рейд гральними салонами у Київському районі. Результатом заходу стало вилучення 18 автоматів.

Рейд планували провести в декількох гральних закладах. Втім, виявилося, що практично усі вони були зачинені з невідомих причин. Службовцям вдалося потрапити лише до одного з них, розташованого біля зупинки «Вулиця Дослідна». Власників гральних автоматів знайти не вдалося. Відповідних документів також не було надано. Не було в наявності ані 2 ліцензій Міністерства фінансів на вид діяльності у сфері грального бізнесу, ані 2 ліцензій облдержадміністрації на утримання грального закладу. Пожежна служба виявила опалювальний прилад невідомого виробництва без сертифікату відповідності, який був розташований просто за автоматами. До того ж, відсутній дозвіл на оренду приміщення від органів Держпожежнагляду. При огляді також виявили відсутність первинних засобів пожежогасіння – вонгегасників. Власник приміщення розповів, що його у нього орендують, а самого власника автоматів наразі у місті немає. В присутності свідків було складено протокол про вилучення 18 гральних автоматів, які зберігатимуться у відповідному місці до з'ясування обставин. Начальник служби у справах дітей Київської райради Сергій Синягівський говорить – ці рейди покликані очистити місто від незаконного бізнесу.

/Сергій Синягівський, начальник служби у справах дітей Київської районної ради

Без відповідних дозволів, без відповідних погоджень, документації даний бізнес у місті Полтаві не буде існувати. І це – добре, це – турбота і міської, і районної влади/

Відповідно до розпорядження міського голови, звіти по цих рейдах мають бути представлені до 5 грудня.

Стрічка новин