Жителі Івонченців, Рибців та Малих Будищ останні кілька тижнів мають можливість без перешкод їздити за покупками на полтавський центральний ринок

Цими трьома відновленими маршрутами - номер 25, 28 та 14 - курсують новенькі «Богдани». Вони з'єднали віддалені селища та мікрорайони з центром Полтави, відповідно до програми «Місто без околиць».

До міської ради неодноразово надходили прохання від жителів Івонченців, Рибців та інших віддалених мікрорайонів з'єднати їхні селища з центром Полтави. Ці проблеми сполучення вирішували поступово. Для підприємства «Полтаваелектроавтотранс» – саме у його підпорядкуванні, крім тролейбусів, знаходяться комунальні автобуси, на яких можуть їздити пільгові категорії пасажирів – за бюджетнаі кошти закупили 17 автобусів: п'ять у 2006-му і 17 – у нинішньому році. Вони допомогли відновити 8 забутих міських маршрутів. Серед останніх – 14-й, 28-й та 25-й, які з'єднали Малі Будищі, Рибці та Івонченці з Критим Ринком. Автобуси працюють у звичайному режимі – з 6-ї ранку до дев'ятої вечора без вихідних. Водіїв для новеньких «Богданів» було знайти непросто – виявляється, така професія нині – у дефіциті.

/Петро Карпенко, директор КП «Полтаваелектроавтотранс»

На сьогодні планується відкрити ще один маршрут - №5 «Критий ринок-Яківці»/

На п'ятому маршруті «Яківці-Критий ринок» сьогодні курсують два великі приватні автобуси – вони «без пільг», розповідає новий директор «Полтаваелектроавтотранс» Петро Карпенко. А от третій автобус, який планують запустити на маршрут, пільгових пасажирів перевозитиме – до того ж він курсуватиме до 22-ї вечора.

Стрічка новин