У міськвиконкомі сьогодні знову говорили про роботу закладів, де є гральні автомати

Такі точки нині продовжують перевіряти. Автомати, на яких немає ліценції та патентів, будуть конфісковувати. Напередодні вже був такий прецедент – на вулиці Чураївни, 5 правоохоронці закрили цілий гральний заклад: там конфіскували 15 автоматів.

За гральні автомати міська влада взялась серйозно. На черговому зібранні представників всіх причетних перевіряючих органів знову згадували порушників - точку гральних автоматів на Кондратенка 6, на Великотирнівській в магазині "Половки" та багато інших. Основні претензії, як і раніше - відсутність дозволів, ліцензій та патентів. Заступник міського голови Олександр Русін подякував правоохоронцям - вони напередодні закрили нелегальний пункт гральних автоматів на Чураївни, 5 і конфіскували обладнання. Поки що це – перший подібний випадок в Полтаві. Автомати зберігають у відділі міліції, але з часом, обіцяє Олександр Русін, для них знайдуть окреме приміщення.

В перевірці гральних автоматів міста обов'язково має брати участь представник районної влади, до якої цей пункт належить, говорять правоохоронці. Це дасть можливість уникнути конфліктів.

Стрічка новин