Майже 5 з половиною тисяч полтавців було притягнуто до адміністративної відповідальності за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях з початку цього року

І ще більше 10 тисяч осіб затримали патрульні міліції за появу у нетверезому стані. Про ці та інші цифри говорили сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

Засідання розпочалося з обговорення погодніх умов, які змінилися на вихідних. Сніг у Полтаві розчищають, техніка працює згідно з графіком, з цього приводу скарг поки що не надходило, зазначили на зібрАнні. А секретар міської ради Олександр Козуб, який вів апаратну нараду, додав, що, принаймні, три дні в Полтаві ще пануватиме сніжна і дощова погода. Крім зими, говорили на засіданні і про патріотичне вихованя учнівської молоді. А також про розпиття спиртних напоїв у громадських місцях. Майже 5,5 тисяч полтавців було притягнуто до адміністративної відповідальності за цим фактом з початку року. І ще більше 10 тисяч осіб затримали патрульні міліції за появу в громадських місцях у нетверезому стані. Також міські правоохоронці в ході відпрацювань склали 75 адміністративних протоколів за фактами продажу неповнолітнім спиртних напоїв та цигарок в закладах торгівлі. Це викликало жваве обговорення. У випадках, коли неповнолітнім продають алкогольні напої чи цигарки, потрібно знаходити засоби впливу на власників самого торгового закладу, а не звільняти несумлінних продавців, підсумували присутні. Цим питанням пообіцяли зайнятися відповідні служби.

Стрічка новин