Сніг у Полтаві розчищають, техніка працює згідно з графіком, скарг поки що не надходило – говорилося на апаратній нараді у міськвиконкомі

Складні метеоумови цими днями додали роботи комунальним службам міста. Розчищенням доріг займаються бригади підприємства Шляхово-експлуатаційна дільниця. Наразі місто вже очистили від опадів, люди і техніка працюють на околицях Полтави.

Цілодобове чергування бригади шляхової експлуатаційної дільниці почали ще з 1 листопада, тому до снігопаду служба була повністю готова. З початком опадів – п'ятничного вечора – 14 одиниць техніки та персонал зайнялися прибиранням снігу. Бригади працюють за чітко встановленою інструкцією, яка дозволяє запобігати аварійним ситуаціям на дорогах міста. Спочатку прибирають вулиці, де є спуски, підйоми та мости, наприклад, серпантин на Червоному Шляху, вулицю Леніна, Маршала Бірюзова, Великотирнівську та інші. Далі настає черга великих транспортних артерій міста, де є активний транспортний рух та пасажирські перевезення – Жовтнева, Фрунзе, Сінна, проспект Миру, Калініна. За словами виконроба ШЕД Миколи Виноградова, працівники служби повністю виконують план робіт і практично вся Полтава очищена від снігових заметів. Зараз більша увага приділяється околицям міста. Техніка не просто прибирає сніг, а й покриває дорожне полотно спеціальною сумішшю або сіллю. Це робиться, аби запобігти утворенню ожеледиці. До речі, «лежачі поліцейські» не заважають техніці прибирати сніг з доріг, адже ковші оснащені м'якими гумовими відвалами. Микола Виноградов говорить – наразі ШЕД має у своему розпорядженні близько 50 одиниць прибиральної техніки, тому підприємство готове до будь-яких примх природи.

Стрічка новин