У Полтаві в обласному управлінні міліції урочисті збори об'єднали ветеранів та молодих працівників органів внутрішніх справ

Приводом до зібрання стало відзначення Дня ветеранів співробітників міліції.

Інша нарада, що проходила у Кременчуці, об'єднала дільничних інспекторів навколо обговорення проблем і надбань у їх роботі.

Всеукраїнська нарада дільничних інспекторів міліції зібрала керівників цієї служби. Полтавська область місцем проведення зібрання стала не випадково: регіон, а зокрема Кременчук і Комсомольськ, визнали зразковими містами. Проводив засідання очільник міліції громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України, генерал-майор міліції Василь Фатхутдінов. Говорячи про роботу міліціонерів Полтавщини, він наголосив (цитата) «не треба формалізму в роботі, сприймайте її душею, перейміться проблемами людей, як своїми». Під час обговорення на нараді проблем та напрацювань служби особливу увагу звернули і на громадські формування, які значно підвищують результативність дій міліціонерів. Загалом, зазначили учасники, наразі в Україні створено майже 11 тисяч громадських формувань.

Окрім Василя Фатхутдінова та Михайла Вершняка у президії були і мери Комсомольська та Кременчука Микола Глухов та Сергій Супрун. Кожен з них мав змогу висловити власні побажання з приводу роботи міліції. Від міністерства, в свою чергу, на знак подяки головам міст були вручені медалі. Відзначили і кращих дільничних України грамотами та нагородами.

Відповідно до квітневого наказу Міністерства внутрішніх справ, у нинішньому році вирішили відзначати День ветеранів органів внутрішніх справ. Свято припало на 10-те листопада. До речі, дату обрали не випадково, адже саме в цей день за часів Радянського Союзу міліціонери відзначали своє професійне свято.

Нині в актовій залі обласного управління міліції зібралися молоді працівники правоохоронних органів, які отримали спеціальні чергові звання – від лейтенанта до капітана, та понад 25 ветеранів та пенсіонерів.

/Михайло Вершняк, начальник УМВС України в Полтавській області

Навіть сьогодні, будучи витеранами, ви залишаєтесь в нашому строю, допомагаєте виховувати молодь/

Михайло Вершняк також відзначив, що тепер це – добра традиція, яку будуть підтримувати і надалі.

Після вручень та поздоровлень присутні поклали квіти до пам'ятника працівникам міліції, які загинули під час виконання службових обов'язків.

Стрічка новин