Нерідко на вулицях Полтави мешканці міста влаштовують зібрання з розпиттям спиртних напоїв

Працівники правоохоронних органів проводять патрулювання, аби виявити таких порушників спокою. До речі, законодавством для любителів випити у невідведених для цього місцях передбачається адміністративна відповідальність.

Цього разу наша знімальна група разом з працівниками правоохоронних органів на патрулювання виїхала ще завидна. Та, не дивлячись на досить ранню пору, охочих випити виявилось достатньо. Так, працівники првоохоронних органів затримали компанію молодих людей, які прямо у власному дворі розпивали одночасно кілька видів спиртних напоїв. На появу патрульної служби відреагували вороже, мовляв, прискіпуються до них – без причини. До речі, за цією адресою - провулок Токарний, 5 - подібні зібрання відбуваються часто. Про це свідчить і кількість скарг, що надходять до райвідділу міліції від мешканців прилеглих будинків, пояснюють інспектори патрульної служби.

Затримали цього вечора і кількох осіб у нетверезому стані, що розгулювали вулицями міста, порушуючи громадський спокій. Одного ж чоловіка, якого знайшли в стані тяжкого алкогольного сп'яніння, так і не вдалося привести до тями. Його забрала «швидка допомога».

Осіб, яких затримують під час розпиття спиртних напоїв у невідведених для цього місцях, доставляють до райвідділу, де на них складаються адмінпротоколи. На зловмисників очікує відповідне покарання: від попередження до штрафу в розмірі 17-85 -ти гривень.

Стрічка новин