Нетлінний образ Мавки з «Лісової пісні» Лесі Українки надихнув на новий оберт у творчості полтавських лялькарів

З прем'єрою митців прийшли привітати колеги з музично-драматичного театру імені Гоголя, представники місцевої влади, відповідальна особа Міністерства культури України. Привід насолодитися мистецтвом видався неабияким – режисерський задум втілився за допомогою гранду Президента України.

До лялькового театру полтавці звикли ходити всією родиною, адже мистецтво акторів-лялькарів однаково добре сприймається як дітьми, так й дорослими. Нині у своєму щільному графіку роботи час для відвідин лялькового знайшли й поважні персони. Останні разом з дітьми спостерігали за перебігом подій знаменитої «Лісової пісні» Лесі Українки. Шість років готувалися до прем'єри актори лялькового, режисер вистави Олександр Іноземцев впевнений – доробок гідний уваги як українських поціновувачів, так й зарубіжних глядачів. У сценографії використали новітні технології, музика Василя Якубовича стала вдалим обрамленням твору, сподобалася й робота художника Інни Кульчинської. Гранд Президента України, що дістався Полтавському обласному театру ляльок на цю постановку, надається далеко не кожному мистецькому колективу держави й, зокрема, лялькарям. Тому виставу приїхала оцінити й представниця Міністерства культури України.

/Оксана Іонова, головний спеціаліст відділу театрального мистецтва Міністесртва культури України

Я вважаю, що допомога Президента – це вже й певна відповідальність на майбутнє, що мають відчувати нині митці. А те, що я вже мала змогу побачити у цьому закладі, вселяє надію на те, що нові вистави тут неодмінно будуть, й будуть повні зали глядачів/

Стрічка новин