8 листопада відзначався Всесвітній день КВН

Ідею свята запропонував у 2001 році президент міжнародного клубу Олександр Масляков. Число обрали через те, що 8 листопада 1961 року в ефір вийшла перша гра клубу веселих та найкмітливіших. Свято так і не стало офіційним, хоча КВН-рух дуже поширений, особливо на теренах колишнього Радянського Союзу.

«Екстремал» - одна з найпопулярніших у Полтаві КВН-команд. Нещодавно хлопці привезли з Одеси останній свій титул - суперкубок України. Втім, кілька років тому такого успіху вони навіть не чекали. Команда з'явилась у пам'ятному 99-му у 17-й школі, пам'ятний він тому, пояснюють екстремали, що цього року вони вперше закохалися в КВН. Перші 2 роки свого існування «Естремал» не здобув жодної нагороди. Перше їх досягнення - кубок мера 3 роки тому. Зараз титулів у команди вдосталь. Нині вони, так би мовити, – студенські чемпіони України. У команді зараз 5 гравців. Лише хлопці, з дівчатами, говорять, якось не складувалося, хоча зазначають, що вакансія для представниці прекрасної статі завжди знайдеться. Тексти для виступів пишуть самі.

/Павло Зайцев, капітан команди «Екстремал»

Тексти спочатку нам писав Кіркоров, хоча потім на склалося, всі ці розлучення, Галкін. Тому довелося писати самим/

Нинішній КВН - це не лише гумор, а ще й гроші. До того ж – чималі. Так щоб зіграти сезон на місцевому рівні або в якійсь із непопулярних КВН-ліг, треба 5-7 тисяч гривень. Позмагатися у Маслякова у вищій українській лізі – ті ж самі суми, але в доларах, всього – близько 10 тисяч. А спонсорів знайти дуже важко. До речі, екстремали хоча і у складі іншої команди, але вже встигли пограти і у вищій українській лізі.

Окремого приміщення для репетицій хлопці не мають. Тренуються вдома у капітана команда Павла. КВН у їхньому житті - основне заняття, хоча окрім нього кожен із них ще працює. Екстремали розуміють, що грати в КВН будуть не все життя, але наводять приклад свого знайомого - теж КВНщика, якому 30 років. Його донька цього року пішла у перший клас.

Стрічка новин