Конфлікти, які породжують добудови до перших поверхів житлових будинків, змусили міську раду ввести тимчасовий мораторій на добудову приміщень більше 15 квадратних метрів

Такі добудови часто заважають мешканцям, а це провокує багато непорозумінь та скарг. На кшталт таких, які існують у жителів Жовтневої, 60, які не згодні з будівельними роботами, що їх проводить приватний підприємець.

Жителі Жовтневої, 60 обурені – облаштування кулінарії приватним підприємцем Юрієм Єресько шкодить їх нормальному життю. У 2006 році міськрада надала йому дозвіл на перепланування власної квартири за цією адресою під магазин-кулінарію. Під час будробіт підприємець забудував ділянку двору, і зробив це задовго до того, як міська рада надала йому на це дозвіл. Останній він отримав 25 жовтня, а прибудова стоїть тут ще з весни, говорять мешканці будинку. Підприємець також вивів на зовні вентиляційні труби великого діаметру з потужними моторами. Мешканці скаржаться – ця конструкція не тільки шкодить зовнішньому вигляду їх домівки.

/Олександр Кіренко, мешканець будинку по вул. Жовтневій,60

Ці труби будуть створювати великий гул, це буде заважати нам відпочивати як у вихідні, у вечірній час, так і вдень/

Cанепідемстанція, зі свого боку, надала припис про те, що труби не відповідають нормам і мають бути демонтовані. Ще один аспект непорозуміння – розташування так званого жирозбирального колодязя. Його облаштували просто за 2 метри від виходу з під'їзду. За негативної тенденції у нашому місті щодо викрадення люків ця споруда може стати причиною травми або навіть смерті когось з мешканців. Загалом, говорять останні, питання щодо прибудов до перших поверхів має обговорюватися з ними як власниками квартир того ж будинку – цього ніхто не зробив.

/Анатолій Сенатор, мешканець будинку по вул. Жовтневій,60

Ми категорично проти порушення заходів безпеки, усіх санітарних норм, проти руйнації нашого будинку, проти цієї системи, через яку ми усі задихнемося. При чому усі мешканці проти/

Стрічка новин