З 1 липня ні холодна, ані гаряча вода не тече з кранів п'ятиповерхівки за адресою: вулиця Матросова,1

Мешканці будинку зверталися за допомогою у різні інстанції, та у відповідь чують, що вирішення їхньої проблеми – не в компетенції кожної зі служб. Лист до міського голови нині для жителів обезводненого будинку – єдиний шанс на те, що вода коли-небудь все ж з'явиться.

1 липня не стало ні гарячої, ні холодної води у будинку номер один по вулиці Матросова. Як з'ясувалося, в той час робітники «Водоканалу» проводили ремонтні роботи, які тривали не багато - не мало – 5 днів. Не встигли мешканці зрадіти появі води, як через дві години вона знову зникла, і досьогодні так і не з'явилася. Терпець людей увірвався, і вони почали стукати у двері всіх інстанцій. У «Водоканалі» їм сказали, що причини поломки вони усунули, а вода не тече, бо стара труба. Щоб її замінити, потрібно вже звертатися до свого ГЖЕДу. Будинок наразі обслуговує ГЖЕД заводу "Знамено".

У цій п'ятиповерхівці – 40 квартир, в більшості проживають пенсіонери. Шукати воду, носити тяжкі відра – їм не під силу. Наразі люди викручуються, як можуть, але найгірше для них те, що ніхто не обіцяє, коли точно з'явиться вода.

Така ситуація спонукала жителів написати колективного листа меру Андрію Матковському. Листа віднесли міському голові, а його самого, на жаль, не застали. Кажуть, надія залишилася лише на керівництво міста.

Стрічка новин