Сьогодні пройшов останній, третій тур засідань постійних комісій обласної ради

Особливих сюрпризів він не приніс. Розглянувши 44 питання, депутати з'ясували проблемні моменти по кожному з них, внесли останні пропозиції. З цими результатами вони вийдуть на 11-ту сесію обласної ради, яка відбудеться 8-го листопада.

На нинішньому засіданні повернулися до питання недофінансування газети «Зоря Полтавщини». Так, відповідно до вимог, начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Олег Пустовгар надав розшифровку угод на висвітлення співпраці зі ЗМІ та порівняльну таблицю динаміки змін до Програми розвитку інформаційної сфери. Питання ж подання до прокуратури області та контрольно-ревізійного управління щодо виконання відповідної програми вирішиться уже на сесії обласної ради. Що ж до газети, то депутати висунули пропозицію передбачити на фінансування видання 370 тисяч гривень.

Серед іншого – повернулися й до надання дозволу на передачу приміщення, де зараз знаходиться обласний центр естетичного виховання учнівської молоді обласній філармонії. Голова обласної ради Олександр Удовіченко пояснює, що відповідно до пропозиції голови облдержадміністрації Валерія Асадчева з цієї проблеми проведуть слухання з депутатським корпусом. Зробити ж це планують уже в листопаді. Відтак, питання рекомендують не виносити на розгляд сесії. А от прийняття звернень до роботодавців щодо припинення виплати заробітних плат у «конвертах» розглянуть.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОР

Це просто призов до совісті роботодавців. Іншого впливу в ОР немає. Хочемо, щоб робітники знали, що влада – на їхньому боці/

Кінцевий результат з цього та інших питань стане відомий лише після сесії обласної ради. Нагадаємо, відбудеться вона 8-го листопада.

Стрічка новин