Мікрорайон Огнівка страждає від несанкціонованого будівництва

Про самовільне встановлення гаражів на території автогаражного колективу «Сади» ми розповідали днями. Нагадаємо: невідомі без відповідних дозволів розгорнули там активні будівельні роботи. Хто ці люди, ми досі не з'ясували, але керівництво Октябрського району обіцяє, що справу просто так не залишить.

Будівельні роботи на території автогаражного колективу "Сади" розпочалися два тижні тому. Спочатку Октябрській районній владі пояснили, що тут ніби-то відводять поверхневі води. Але згодом завезли цеглу, а в фундамент залили бетон - без жодних дозволів та погоджень. Спроби знайти замовників будівництва були безуспішними аж до цього понеділка - тоді райвиконком замовив вантажівку та кран і спробував вивезти цеглу та помістити її на зберігання.

Нині голова Октябрської районної влади вдруге розмовляв із замовниками несанкціонованого будівництва. Нам давати якісь коментарі останні відмовилися. А от Олег Пругло зазначив, що районна влада направила листа в міську прокуратуту з проханням розібратися з нелегальним будівництвом на території гаражного колективу "Сади". Там обіцяли відреагувати, тим паче, що подібних справ у прокуратурі ще не розглядали. Якщо і це не допоможе – про запас райрада має ще один варіант зупинки нелегального будівництва – засипати його землею.

Після довгих розмов і вмовлянь замовники нелегальних гаражів таки погодилися з аргументами представників районної влади. Домовилися поки що прибрати цеглу та зупинити будівництво і зайнятися оформленням необхідних дозволів.

Стрічка новин