Про історію безпритульної пенсіонерки Ганни Гирьки ми розповідали неодноразово

Ситуація з нею нарешті вирішилася - жінці надали кімнату у тому ж гуртожитку по вулиці Фрунзе, 146-В, з якого її виселили ще влітку.

Долею пенсіонерки, яку рішенням суду виселили із гуртожитку, зацікавилась міська влада, після того, як тиждень тому отримала листа від мешканців гуртожитку та сусідніх будинків. Міський очільник Андрій Матковський пояснює, що ситуацію вивчали ретельно, виїжджали на місце. Як виявилось, думки мешканців щодо Ганни Гирьки розійшлися. Незадоволені її способом життя в основному ті, хто жив безпосередньо по сусідству з кімнатою жінки. Хоча переважна кількість мешканців пенсіонерці співчуває та виступає на її захист.

/Андрій Матковський, міський голова

Міська влада не могла стояти осторонь. Позиція наша однозначна: претензій до «Кераміка» у нас нема./

Після зустрічі з керівництвом заводу «Керамік», якому належить будинок, де жила жінка, дійшли компромісного рішення: Ганні Гирьці надали кімнату в тому ж гуртожитку по вулиці Фрунзе 146-В, з якого її виселили, пояснює Андрій Матковський. Але при цьому установили чіткі вимоги до проживання. Якщо ж будуть порушення норм з боку жінки, зазначає міський очільник, викликатимуть санітарну службу та міліцію, відповідно, складатимуться протоколи. В такому разі буде ставитись питання про переселення її до соціального закладу.

/Андрій Матковський, міський голова

Але я впевнений, що до цього не дійде, бо вона зробила висновки з цієї ситуації. А тому її доля буде нормально складатися./

Стрічка новин