Чверть століття - саме стільки радує слух полтавців народний ансамбль «Червона гвоздика»

Колектив, який складається з ветеранів війни та праці, відзначив свій ювілей святковим концертом у міському будинку культури.

Самодіяльний ансамбль «Червона гвоздика» створили 2 листопада 1982 року на базі хорової капели ветеранів війни та праці. Спочатку це було 6 ветеранів Великої Вітчизняної. А вже через півроку колектив виграв свою першу нагороду - диплом 2 ступеня на обласному конкурсі народної творчості. Ансамбль - це велика родина, говорить керівник «Червоної гвоздики» Любов Мельниченко. Протягом цих 25 років вони вигравали багато нагород та дипломів, проте, як і для усіх людей мистецтва, найкращою нагородою для майстринь вокалу є прихильність людей. Вони закохані в свою справу і кожний виступ - як перший.

/Любов Мельниченко, керівник народного ансамблю «Червона гвоздика»

Це згусток енергії. Люди, які не могли дозволити собі займатись музикою, адже була війна, повоєнні роки та лихоліття. Тому зараз вони віддаються сцені. Для них це - ціла подія, хвилювання./

У самодіяльного ансамбля «Червона гвоздика» - великі плани на майбутнє. Не дивлячись на швидкоплинність часу, все обов'язково вийде, говорить Любов Мельниченко. Головне - це любов людей, яким ветерани зі сцени віддають частину душі та енергію.

Стрічка новин