Проект меморандуму про співпрацю обговорили представники міської ради та Ради підприємців Полтави

Останні зобов'язуються вирішувати спірні питання, що виникають на ринках, захищаючи права підприємців, а міська влада, зі свого боку, обіцяє зберегти робочі місця.

На початку жовтня міський голова Андрій Матковський зустрічався з підприємцями ринку «Мотель», аби спростувати чутки про його закриття, та заспокоїти: ринки працюватимуть, доки вони будуть потрібні полтавцям. А підприємцям Андрій Матковський запропонував підписати відповідну угоду. Проект меморадуму обговорили на засіданні Ради підприємців. Згідно з ним, міська рада не надаватиме дозволи на перепланування територій ринків і не прийматиме рішень стосовно скорочення робочих місць без згоди на це підприємців, які там працюють.

/Олександр Дуднік, заступник голови Ради підприємців м.Полтави

У свою чергу, Рада підприємців бере на себе зобов'язання інформувати міського голову, міську раду про стан справ на ринках, допомагати вирішувати різного роду суперечки як на користь підприємців, так і на користь територіальної громади міста, тобто споживачів./

Підписання меморандуму заплановано на наступне засідання координаційної ради з підтримки підприємництва.

Також учасники засідання обговорили бізнес-проекти від підприємців для фінансової допомоги Фонду підтримки підприємництва міської ради. Нині на це виділили 120 тисяч гривень бюджетних коштів.

/Андрій Даценко, виконавчий директор Фонду підтримки підприємництва МР

На фінансовій основі - приблизно 20% - надаватимуться громадським неприбутковим організаціям, решту - для комерційних організацій, щоб зміцнити їх діяльність, відкрити нові робочі місця./

Розглянули під час зібрання і звернення підприємців щодо правомірності перевірки протипожежної безпеки фірм та організацій працівниками МНС.

Стрічка новин