Амбулаторію сімейної медицини сьогодні відкрили у селищі Рибці

Приміщення цього закладу повністю реконструювали, оснастили новим сучасним обладнанням. Відтепер жителі цього мікрорайону міста, а таких близько 4 тисяч, отримуватимуть кваліфіковану медичну допомогу безпосередньо за місцем проживання. В амбулаторії проводять консультативний прийом невропатолог, хірург, окуліст, лор. У Полтаві наразі створено 13 таких осередків сімейної медицини.

Амбулаторія у Рибцях існує з 94 року. Ще за десять вона отримала статус закладу сімейної медицини. Нині тут провели капітальний ремонт приміщення, закупили обладнання. З міського бюджету на це виділили близько 200 тисяч гривень. Тепер заклад опалюється завдяки новій окремій котельні, яка вдвічі економніша.

/Андрій Матковський, міський голова

Дуже приємно, що сьогодні не буде необхідності вести мамам своїх дітей, скажімо, у лікарню мікрорайону Половки на огляд. І навіть люди запитували, чи можна буде здавати тут кров? Будуть брати всі аналізи, і навіть їх тут робитимуть, крім біохімії./

В амбулаторії працює денний стаціонар на 5 ліжок, відкрито кабінет профілактичних щеплень, є лабораторія.

Амбулаторія сімейної медицини у селищі Рибці розрахована на 75 відвідувань щоденно. У штаті тут працює 3 сімейних лікаря та один лікар-стоматолог.

Голова Київської райради подарував лікарям амбулаторії у Рибцях ком'ютер. А будівельників за виконану роботу відзначили грамотами. Крім того, у рамках реалізації міської програми «Місто без околиць» цього тижня маршрутом Критий Ринок-Рибці почав ходити додатковий автобус.

/Віталій Павлій, голова селищного комітету

Нам дуже приємно, що не забувають про околиці, як це було раніше. Нині міська влада багато зробила: це і дороги, і ліхтарі, і транспорт./

Розширення мережі закладів сімейної медицини - пріорітетний напрямок у поліпшенні медичного обслуговування міста, зазначив Андрій Матковський. Управління охорони здоров'я розробило відповідний план будівництва до 2010 року. Так вже наступного планують завершити зведення амбулаторії сімейної медицини в селищі Лісок.

Стрічка новин