Малолітні грабіжники з Комсомольська за 2 години у Полтаві пограбували трьох жінок

Вчинок пояснюють словами: «Жертва знаходилася сама». Хлопців правоохоронці затримали того ж дня, до того ж - з награбованим у кишенях.

На обліку в міліції хлопці перебувають вже давно. Одному - 18 років, другому - лише 17. Обидва - з неблагополучних родин. Старший тільки 5 місяців як звільнився з-за гратів. Міліція Комсомольська та Кременчука їх вже розшукувала, а в обласний центр хлопці приїхали, мотивуючи це тим, що місто велике, можливостей більше, та й їх тут ще ніхто не знає.

До Полтави хлопці дісталися автобусом. Міста зловмисники не знають, тому далеко від автовокзалу не відходили. Всі злочини сталися в районі автовокзалу. Для початку хлопці взяли собі по пляшці пива, вирішили пройтися, пошукати жертву. Жертва - молода дівчина, як говорять, знайшлася сама. Схема грабежу проста: один хапає ззаду за шию і валить на землю, інший - вириває сумку. Перша спроба виявилася вдалою: хлопці отримали три золоті каблучки та 50 гривень.

Наступній – бабусі – від зловмисників дісталося найбільше: вона не хотіла віддавати гроші: 240 гривень зі старенької буквально вибивали. Останньою жертвою виявилася студентка одного із університетів. У дівчини викрали мобільний та 240 гривень. Повернутися додому із награбованим хлопцям не судилося. Перша ж жертва заявила у міліцію. Виявили зловмисників за допомогою службової собаки кінологічного центру при управлінні внутрішніх справ, яка знайшла речовий доказ. На момент затримання хлопці вже прямували до Луганська. У їхніх кишенях правоохоронці знайшли майже все, що було в сумках потерпілих. Говорять, найграбоване хотіли використати на власні потреби. Нині за фактами грабежів проти хлопців порушено кримінальну справу.

Стрічка новин