Випадковість, хулігани, підпал чи полтергейст – губляться у здогадках жителі першого під'їзду другого корпусу будинку 116 по вулиці Красіна

За цей рік тут уже тричі трапляються пожежі. Одного разу горіла колясочна, двічі – сміттєприймач.

У жителів цього під'їзду вже увірвався терпець. Три пожежі в практично одному місці за рік – це вже занадто. Цікавим є той факт, що стаються вони уночі, приблизно о першій годині. Перша подія сталася у тутешній колясочній, як раз на день закоханих – 14 лютого. Невідомо, чи то був підпал, чи то так свято відзначали сантехніки, які мали звичку тут відпочивати. Друга пожежа, цього разу – у сміттєпримальнику, трапилася знову на свято – День незалежності запам'ятався мешканцям вже звичними сиренами пожежних машин. Проте на цьому небезпечні події не завершилися. 27 жовтня знову вогнеборці разом з мешканцями гасили палаюче сміття. Останні говорять – якщо перший раз можна припустити, що недопалок випадково залишили сантехніки, то другий раз не обійшлося без горючих матеріалів. Адже двері, ящики, сміття згоріли за 5 хвилин. А от третій раз точно був необережністю, говорять жителі вулиці Красіна, 116. Сміття та деревина просто тліли, утворюючи задушливий дим. Найгірше, вважають люди, це відчуття небезпеки, яке охоплювало їх в ті ночі. В під'їзді проживає багато родин з маленькими дітьми. Люди розповіли, що навіть готують запасні ходи до сусіднього під'їзду – про всяк випадок. Але усі погоджуються – це неподобство треба закінчити. Версій про причину пожеж – декілька. Одні звинувачують молодь, яка тиняється без діла навіть по ночах. Інші вважають, що це чиясь цілеспрямована робота.

/Анжеліка, мешканка будинку по вул. Красіна,116, корп.2

Постійно горить наш під'їзд, чому не інший? Чому цей недопалок не кидають під інший під'їзд? Це потрібно припиняти/

Є й більш екстравагантні версії. Проте усі люди сходяться на тому, щоб заварити сміттєпровід, закрити його та поставити біля будинку євроконтейнери, а для цього збираються написати листа з підписами особисто міському голові Андрію Матковському. А в разі чергового підпалу обіцяють звернутися до міліції.

Стрічка новин