До 300-річчя Полтавської битви буде виготовлений логотип та рекламний девіз свята

Для цього оргкомітет проведе спеціальний конкурс, говорили сьогодні на його черговому зібранні.

Фінансовою стороною відзначення 300-ліття Полтавської битви активно займуться на тижні - для цього днями нарешті створять спеціальний фонд свята, зазначив секретар міської ради Олександр Козуб, відкриваючи засідання оргкомітету. До довгоочікуваного ювілею планують розробити додаткові туристичні маршрути - з цього приводу у вівторок у міськвиконкомі заступник міського голови Тамара Плужник проведе нараду з представниками туристичних організацій. До проведення 300-річчя підключать також волонтерів та студентів - бажано зі знанням іноземної мови. Вони допоможуть гостям зорієнтуватися у місті та розмаїтті святкових заходів. Також члени оргокомітету планували затвердити конкретну дату відзначення 300-ліття Полтавської битви - 27 червня за старим стилем, чи 10 липня – за новим.

Дні святкувань 300-ліття Полтавської битви присутні так і не затвердили - відклали це питання на потім. Зате визначили їх кількість - головні святкування триватимуть три дні. В перший - відкриють виставки та міжнародну конференцію архівістів. У другий - пам'ятні знаки та музичне свято на стадіоні. В останній день офіційних святкувань чекають на приїзд президента Росії та прем'єр-міністра Швеції.

До 300-річчя Полтавської битви виготовлять і логотип та рекламний девіз свята. Для цього оргкомітет оголосить спеціальний конкурс.

Стрічка новин