Об'єкти господарювання Октябрського району нині перевіряють одразу кілька організацій та служб

До комплексної перевірки залучені прокуратура району, представники управління у справах захисту прав споживачів, санепідемстанції, ветеринарної служби, правоохоронних органів та інші. Уже є і перші результати рейдів.

На території Октябрського району міста протягом десяти днів буде проводитись комплексна перевірка об'єктів господарської діяльності за дотриманням Закону України «Про захист прав споживачів». Рейд триває другий день, відтак, пояснює помічник прокурора Октябрського району Оксана Вовненко, уже є і певні напрацювання. Так, лише за перший день діяльності службами була виявлена низка недотриманих норм у магазині «Фуршет», що знаходиться по вулиці Фрунзе, 185. Серед порушень – реалізація горілки, термін придатності до вживання якої закінчився; недотримання термінів проходження медогляду працівниками, маркування виробничих приміщень тощо. За тією ж адресою знаходиться ще один магазин – «Технополіс». Там також в результаті комплексної перевірки знайшли низку порушень по сертифікатам та інформації на товар, як-то невказані строки виготовлення чи місцезнаходження виробника. Виявили в магазинах і непоодинокі випадки неоформлених трудових відносин.

На багатьох об'єктах, говорить Оксана Вовненко, зафіксовано порушення Закону України «Про звернення громадян»: не ведеться прийом людей, облік скарг тощо.

На ринку «Мотель» ветеринарна служба спільно з прокуратурою Октябрського району виявила та вилучила партію риби, непридатної до вживання. Аналогічні порушення зафіксовані і на ринку «Алмазний», наголошує старший помічник прокурора Октябрського району.

По кожному порушенню, пояснює вона, буде складатися акт реагування. Далі ж інформація перейде у відомства контролюючих органів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію